دانشمندان می گویند که آنها در بر داشت در نقطه مناسب برای یک مستعمره مریخ

لوله Livin’

یکی از مهم ترین چالش هایی مواجه می شود مریخ مهاجران است ثابت بمباران مرگبار کیهانی تابش آنان خواهد بود.

اما یک تیم از دانشمندان سیاره ای از واشنگتن آکادمی علوم اتحاد یک ایده چگونه به نگه داشتن امن بر روی سیاره سرخ زنده علوم گزارش: به منظور جلوگیری از اشعه کیهانی نشان می دهد ساختمان شهرک داخل غار زیرزمینی به نام لوله گدازه — و آنها می گویند که آنها برداشت کردن نقطه مناسب.

خانه شکارچیان

محققان رویای محله: تاثیر عمیق حوضه به نام Hellas Planitia, در نزدیکی خط استوا که در آن تابش سطوح پایین تر از جاهای دیگر بر روی مریخ با توجه به زندگی علم.

پس از شناسایی سه سازه است که به نظر می رسد لوله گدازه بر اساس تصاویر گرفته شده توسط NASA Mars Reconnaissance Orbiter, تیم آزمایش خود را محافظ پرتو فرضیه در لوله گدازه در سه ایالات متحده است. لوله های مسدود شده تا آنجا که 82 درصد از تابش خورشیدی که به سطح زمین با توجه به تحقیقات خود که پذیرفته شده توسط مجله واشنگتن فرهنگستان علوم.

خطرناک محله

این اولین بار نیست کارشناسان پیشنهاد کرده اند با استفاده از لوله گدازه به حل و فصل یک دنیای جدید: ژاپن در آژانس فضایی مثلا همان پیشنهاد برای یک ماه حل و فصل در سال 2017. اما با وجود این ایده محبوبیت Live Science گزارش که آن را هنوز هم قرار می دهد می شود مهاجران در خطر است.

حتی با زیر متوسط سطح تابش در Hellis Planitia و محافظ از تونل های زیر زمینی مهاجران خواهد چهره سطوح خطرناک کیهانی تابش معنی آنها نیاز به حمایت بیشتر قبل از آنها سر.

ادامه مطلب: این لوله گدازه می تواند امن ترین محل برای کاشفان برای زندگی در مریخ [Live Science]

بیشتر در لوله گدازه: دانشمندان می خواهند ما را به زندگی می کنند در لوله گدازه در ماه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de