دانشمندان می گویند آنها پیدا کردم دقیق مرکز منظومه شمسی

خارج از ماشین چین دهنده

برای اولین بار دانشمندان موفق به پیدا کردن سیستم خورشیدی ما را دقیق مرکز ثقل پایین به حدود 100 متر — یک flabbergastingly اندازه گیری دقیق در مقیاس گسترده ما منظومه شمسی است.

آن را برای تلفن های موبایل مانند یک بی اهمیت feat — فکر می کنم به پوستر حلق آویز در کلاس درس خود را و شما ممکن است منطقی است که فرض کنیم که مرکز منظومه شمسی ما است که با صدا غذا خوردن dab در وسط خورشید است. اما پیدا کردن گرانشی مرکز آن barycenter در lingo — است که در واقع یک کار پیچیده ای ScienceAlert , گزارش که شامل مقاطعه در جلو از هر سیاره, سیارک, و ماه در سیستم ستاره.

اندکی رانش

با تمام کسانی که کشش گرانشی — به خصوص مشتری به خصوص قوی pull — اختصاص این مرکز ثقل در منظومه شمسی ما نهفته است درست در بالای سطح خورشید با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله منسوب به فیزیک نجومی.

با این دانش در دست ستاره شناسان با دقت بیشتری می تواند برای شکار امواج گرانشی داده شده توسط دور سیاه چاله پرجرم درون آن باشد و تپ اخترها, ScienceAlert گزارش. چرا که این اندازه گیری بسیار حساس به خطا و ما بستگی دارد دانستن که در آن زمین است نسبت به منظومه شمسی را barycenter.

عنکبوت-آیه

در حال حاضر مسلح با درک بهتر از سیستم خورشیدی تعادل دانشمندان انتظار گرانشی خود ضبط به طور ناگهانی بهبود بخشد.

“با استفاده از تپ اخترها ما مشاهده در سراسر کهکشان راه شیری ما در حال تلاش به مانند یک عنکبوت نشسته در سکون در وسط وب” ناسا ستاره شناس Stephen Taylor گفت: در آزادی مطبوعات. “چگونه به خوبی ما را درک منظومه شمسی barycenter مهم است که ما تلاش برای احساس حتی کوچکترین صدا به وب است.”

ادامه مطلب: ستاره شناسان واقع در مرکز منظومه شمسی به عرض 100 متر [ScienceAlert]

بیشتر در سیستم های خورشیدی: ستاره شناسان کشف “تصویر آینه” از منظومه شمسی ما

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net