دانشمندان می گویند جدید Nanomaterial می تواند جایگزین بافت انسانی”

تغییر کربن

محققان اروپایی می گویند که آنها اختراع لاستیک nanomaterial که یکپارچه ادغام با بدن انسان — که می تواند راه را برای همه چیز از نو ترمیمی جراحی برای تغییر بدن.

“ما واقعا تعجب است که این مواد تبدیل به بسیار نرم و انعطاف پذیر و بسیار الاستیک گفت:” آناند Rajasekharan یکی از محققان در پشت این مواد جدید در یک مصاحبه مطبوعاتی ادعا کرد که این ماده می تواند جایگزین بافت انسانی.”

بافت انسانی

این غیر سمی مواد شرح داده شده در عمق توسط دانشمندان در دانشگاه چالمرز در سوئد در یک مقاله جدید در مجله ACS Nanoساخته شده است از چیزهای مشابه از جنس پلکسی گلاس.

محققان مجموعه ای را به ایجاد یک استخوان جایگزینی مواد اما متوجه شد که با دستکاری آن را درست و مناسب در مقياس نانو — که یک میلیاردم یک متر — در آن زمان در بافت لاستیک که آنها باور دارند که می تواند جایگزین غضروف در همه چیز از مفاصل به پروتز بینی.

“وجود دارد بسیاری از بیماری هایی که در آن غضروف شکسته شدن و اصطکاک نتایج بین استخوان باعث درد بزرگ برای فرد آسیب دیده گفت:” مارتین اندرسون تحقیقاتی منجر شود. “این مواد به طور بالقوه می تواند به عنوان یک جایگزین در آن موارد.”

راه اندازی فرهنگ

بهتر است آنها می گویند این مواد می تواند درمان شود با پروتئین موجود در سیستم ایمنی بدن به آن را ضد باکتری — اموال آنها قصد بهره برداری توسط کاوش در آن با استفاده از کاتتر ادراری.

محققان در پشت این مواد جدید را ایجاد کرده اند یک شرکت به نام Amferia به تجاری مواد.

ادامه مطلب: نانوساختار لاستیک-مانند مواد با خواص مطلوب می تواند جایگزین بافت انسانی [Phys.org]

بیشتر در بافت انسانی جایگزین: محققان ایجاد اولین 3D-چاپ قلب با استفاده از بافت انسان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de