دانشمندان می گویند لاما آنتی بادی می تواند کلیدی برای شکست دادن COVID

دانشمندان می گویند لمس می تواند کمک به شکست coronavirus.

بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله Cell شنبه توسط یک تیم بین المللی از محققان آنتی بادی موجود در خون llamas قادر به دفع COVID عفونت.

“این یکی از اولین آنتی بادی شناخته شده برای خنثی کردن SARS-CoV-2” جیسون McLellan از دانشگاه تگزاس در آستین و همکاری نویسنده این مطالعه گفت: در بیانیه ای.

محققان ساخته شده در تحقیقات قبلی از چهار سال پیش که در آن آنها دریافتند که آنتی بادی از یک و سپس 9 ماهه لاما به نام زمستان قادر به خنثی کردن هر دو SARS-CoV-1 و MERS-CoV ویروس ها بیش از شش هفته است.

خوشبختانه آنتی بادی از زمستان — که در حال حاضر چهار ساله — نیز staved خاموش SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

با کمال تعجب, این اولین بار نیست llamas استفاده شده است در بادی پژوهش به عنوان نیویورک تایمز گزارش. لاما آنتی بادی استفاده شده است در کار مرتبط با HIV و infleunza که در آن به کمک آنها کشف درمان امیدوار کننده.

با تشکر از llamas’ بادی’ اندازه کوچک آنها می توانید با اتصال بخش های مختلف از این ویروس بیشتر به راحتی.

“اتصال آنتیبادی به سنبله است قادر به جلوگیری از دلبستگی و ورود آن به طور موثر در برابر ویروس” دانیل Wrapp, Dartmouth, دکتری و co-نویسنده توضیح داده شده در این بیانیه است.

دانشمندان امیدوار هستند یک برنامه درمانی برای مبتلا به تازگی در قالب آنتی بادی درمانی است به خصوص امیدوار کننده است.

“واکسن باید با توجه به یک یا دو ماه قبل از عفونت به ارائه حفاظت” McLellan در بیانیه ای گفت:. “با پادتن درمان شما به طور مستقیم به کسی محافظ آنتی بادی و بنابراین بلافاصله پس از درمان آنها باید محافظت شود.”

“آنتی بادی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان کسی که در حال حاضر بیمار به کاهش شدت بیماری” McLellan اضافه شده است.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام به را امتحان کنید به این درمانگاه” خاویر Saelens مولکولی virologist در دانشگاه گنت در بلژیک و co-نویسنده گفت: بار. “اگر آن کار می کند لاما زمستان سزاوار یک مجسمه.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>