دانشمندان می گویند باستان زمین به طور کامل در آب

Waterworld

دانشمندان در ایالت آیووا و دانشگاه کلرادو می گویند که آنها در بر داشت قانع کننده جدید شواهدی که باستان زمین ناگسستنی گستره آب بدون یک قاره است. بله: “Waterworld.”

تحقیقات منتشر شده در این هفته در مجله طبیعت علوممورد بررسی قرار باستان نمونه ای از کف دریا یافت و استرالیا یافت شیمیایی سرنخ است که زمین استفاده می شود به طور کامل سیاره آبی — کشف, دانشمندان می گویند که می تواند عمیق مفاهیم تاریخ زندگی خود را.

غائط

کلید پیدا کردن ایالتی آیووا geoscientist بنجامین جانسون گفت: زنده علومبود که زمانی که زمین یک جوان 1.5 میلیارد سال آن اقیانوس شنا با ایزوتوپ اکسیژن 18.

امروزه او گفت: قاره توده های زمین خورد مقدار اکسیژن-18 از آب است. و در این کهن نمونه در او مشاهده فراوانی از آن است. بنابراین فراوانی اکسیژن 18 در اقیانوس باستانی, نظریه می رود به معنی “Waterworld” سناریو.

Oxygenesis

Intriguingly جانسون می گوید: این کشف می تواند تغییر پارامترهای اطراف منشاء حیات بر روی زمین است.

“وجود دو اردوگاه برای منشا حیات: منافذ گرمابی و حوضچه ها در زمین” جانسون گفت Live علم. “اگر کار ما دقیق است به این معنی که تعدادی از محیط های روی زمین برای زندگی به ظهور و تکامل بود واقعا کوچک یا وجود ندارد و تا مدتی پس از 3.2 میلیارد سال پیش است.”

بیشتر بخوانید: 1.5 میلیارد ساله زمین بود و آب در همه جا اما نه یک قاره مطالعه نشان می دهد [Live Science]

بیشتر در باستان زمین: وجود دارد یک باستان زمین به دام افتاده در داخل زمین است? “بله” می گویند دانشمندان دانشگاه هاروارد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de