دانشمندان: سمندر DNA می تواند بازسازی بخش های بدن انسان

برای اولین بار دانشمندان به طور کامل توالی ژنوم از axolotl, یک, عجیب و غریب, سمندر است که قادر به بازسازی بسیاری از قطعات بدن خود را پس از آسیب.

با باز کردن تمامیت axolotl را در کد ژنتیکی با توجه به آزادی مطبوعات از پزشکان دانشگاه کنتاکی امید که آنها ممکن است قادر به استفاده از آن در طب انسانی. با توسعه ژنتیکی جدید درمان آنها به این امید که روزی انسان ممکن است قادر به بازسازی اندام از دست رفته و یا معکوس آسیب های دیگر مانند سمندر انجام دهد.

“این سخت است برای پیدا کردن یک بخشی از بدن آنها نمی تواند بازسازی: این اندام دم نخاع چشم و در برخی از گونه های این لنز حتی نیمی از مغز خود را نشان داده شده است برای بازسازی” کنتاکی محقق Randal وسع گفت: در انتشار.

تعیین توالی ژنوم انسان تبدیل شده است بیشتر یا کمتر عادی اما این تیم نیاز به آمده تا با تکنیک های جدید به دنباله axolotl DNA چون مخلوق کد ژنتیکی است که ده برابر بیش از انسان است.

“فقط چند سال پیش هیچ کس فکر آن را ممکن است برای جمع آوری 30+GB ژنوم گفت:” کنتاکی زیست شناس Jeramiah اسمیت. “ما در حال حاضر نشان داده شده ممکن است با استفاده مقرون به صرفه و قابل دسترس روش که باز می شود تا امکان به طور معمول توالی حیوانات دیگر با ژنوم.”

با این قابلیت این تیم امیدوار به شروع به کاوش کامل توالی DNA برای بینش به axolotl را احیا می گیرند.

“حالا که ما دسترسی به اطلاعات ژنومی ما واقعا می توانید شروع به پروب axolotl ژن توابع و یاد بگیرند که چگونه آنها قادر به بازسازی بدن بخش گفت:” وسع. “امیدوارم روزی ما ترجمه می تواند این اطلاعات را به انسان, درمان با کاربردهای بالقوه برای آسیب نخاعی و سکته مغزی مشترک تعمیر… آسمان محدود واقعا.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im