دانشمندان عقب مطالعه ادعا Vapes باعث حمله قلبی

در یک بیانیه رسمی سردبیران مجله انجمن قلب آمریکا (JAHA) توضیح داد که چرا آنها پس گرفت مطالعه این ادعا که سیگار e-افزایش احتمال حمله قلبی.

در حال حاضر پس گرفت مطالعه توسط دو دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو محققان منتشر شده در JAHA سال گذشته ادعا کرد که آنها تا به حال یک “ارتباط بین سیگار الکترونیکی استفاده کنید و با داشتن تا به حال سکته قلبی.” آنها به این نتیجه رسیدند که “اثر سیگار e‐شبیه به سیگار معمولی و دوگانه با استفاده از e‐سیگار و سیگار معمولی در همان زمان است risker [sic] از استفاده از هر محصول به تنهایی.”

این مطالعه دریافت بارهای از جریان اصلی پوشش از سی ان ان به ایالات متحده آمریکا امروزبه عنوان معاون امتیاز.

اما کنترل دخانیات متخصص براد Rodu از دانشگاه لوئیزویل کشف شده که مطالعه کرده گسل عمده: بسیاری از این تجزیه و تحلیل برای مطالعه نیز زمان و یا سیگاری سابق به عنوان معاون ،

که واقعیت به احتمال زیاد تحریف یافته های خود را با توجه به Rodu — بحث بعد از حمایت چندین ارشد محققان در نامه سرگشاده ای که در آن آنها استدلال می کنند که یک نتیجه گیری که “پشتیبانی نمی شود زمینه ای اطلاعات” می تواند “گمراه پزشکان و سیاستگذاران.”

“جمع شدن است و نه بی اهمیت موضوع” Rodu گفت: معاون. “این یک اقدام قابل توجهی. گفت: این یک اشتباه بود بیش از حد ضعیف است.”

در توییتر, هر چند, مقاله, نویسنده استانتون Glanz شات پشت این ادعا که JAHA داده بود به “فشار از e-cig منافع است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im