دانشمندان: آموزش از راه دور می تواند تبدیل ما چگونه آموزش علم

تنظیم در

به عنوان بیشتر مدارس و دانشگاه آنلاین علمی معلمان صورت یک معضل: تا کنون هیچ پاسخ روشنی برای چگونه آنها را جایگزین تجربه عملی از آزمایش آزمایشگاه.

اما این بدان معنا نیست که آموزش علوم محکوم به فنا است. متخصص حشره شناس استر Ngumbi و برایان Lovett نوشتن در یک سیمی op-ed که آنها فکر می کنم که موج جدید از راه دور آموزش و پرورش می تواند انقلابی چگونه دانش آموزان در مورد یادگیری علم حتی وقتی که می آید به بازآفرینی آزمایش.

دست کردن

وقتی که می آید به آزمایشگاه های دانش آموزان ممکن است از دست واقعی تجربه عملی از انجام آزمایش در کلاس. و در حالی که طول می کشد مقدار زیادی از سرگرم کننده را از علم و آموزش و پرورش آن را نیز (و مهمتر) به معنی دانشمندان آینده نمی یاد روش مهم است که آنها نیاز بعد از آن.

“انتقال علوم آزمایشگاه آنلاین نیز ممکن است نقطه ضعف بسیاری از جمله اقلیت ها و دیگر دانش آموزان با منحصر به فرد معلول از جمله زندگی در مناطقی که ممکن است به کامپیوتر دسترسی دارند و پهنای باند مورد نیاز به جریان علم پورنو” Ngumbi و Lovett نوشتن.

یک نتیجه!

اما هنگامی که استادان و مربیان کار kinks استقبال آموزش آنلاین به طور بالقوه می تواند تبدیل مدارس برای بهتر بیش از حد.

و در حالی که Ngumbi و Lovett بحث در مورد چگونه آن را حذف بار تمیز کردن یک شیمی آزمایشگاه ظروف (چیزی که صحبت کردن به عنوان یک سابق دانشمند است که در واقع بسیار مهم است به یاد بگیرند که آن را نیز می تواند به معنای دانش آموزان دسترسی به دانشگاه و فراتر از تخصص خود را در یک مشارکتی, آموزشی, اکوسیستم.

ادامه مطلب: سحر و جادو از تدریس علوم آزمایشگاه نیست از دست رفته آنلاین [سیمی]

بیشتر در آینده آموزش و پرورش: از آن زمان به تجدید نظر در چگونه ما در حال آموزش کودکان ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im