دانشمندان باور نکردنی انتشار تصویری از سیاه چاله خارج می گردند ماده

پس از یک ائتلاف بین المللی از دانشمندان منتشر شد اولین تصویر از یک سیاه چاله در سال گذشته ما در حال حاضر نهایی پیگیری: تصویری از یک سیاهچاله ابر پرجرم گردند و درخشان جت ذرات.

این ویدئو بخشی از یک مقاله تحقیقی جدید منتشر شده در مجله Astronomy & فیزیک نجومی این هفته می آید در واقع از همان مشاهده سیاه چاله تصویر انجام شده توسط تلسکوپ افق رویداد (EHT) ابتکار به عنوان علم هشدار گزارش شده است.

این ویدئو نشان می دهد که از راه دور به نام کوازار 3C 279 در صورت فلکی سنبله پنج میلیارد سال نوری از زمین انفجار “دوقلو آتش-شلنگ-مانند جت پلاسما” با توجه به بیانیه. یک کوازار است بسیار روشن قلب یک کهکشان که در داخل آن یک سیاهچاله ابر پرجرم است که احاطه شده توسط یک “اتحاد دیسک” یک منطقه از پراکندن مواد در حال چرخش در اطراف یک هسته مرکزی بدن است.

این جت ترک سیاه چاله در 99.5 درصد سرعت نور با تشکر بسیار زیاد نیروهای درگیر در سوراخ سیاه و سفید مکیدن تا ماده.

برای گرفتن مجموعه ای از تصاویر این تیم با استفاده از یک تکنیک جدید به نام “بسیار بلند پایه تداخلی” که جمع آوری همزمان اطلاعات از یک شماره از رادیو غذاهای از سراسر جهان تشکیل “یکی از بزرگ مجازی زمین-اندازه تلسکوپ.”

EHT سپس تجزیه و تحلیل و ترکیب این اطلاعات را به تمرکز بر روی اشیاء دور در یک شخص رزولوشن: “20 میکرو-arcseconds در آسمان — معادل کسی بر روی زمین شناسایی یک پرتقال بر روی ماه” با توجه به این بیانیه.

محققان شد شگفت زده برای دیدن جت قوس به طور غیر منتظره خود را با چرخاندن شکل در پایه.

“ما می دانستیم که هر بار که شما باز کردن یک پنجره جدید به جهان شما می توانید پیدا کردن چیزی جدید” Jae-Young Kim, محقق در موسسه ماکس پلانک برای رادیو نجوم (MPIfR) در آلمان و سرب نویسنده این مقاله در بیانیه ای گفت:.

“در اینجا که در آن ما انتظار می رود برای پیدا کردن منطقه ای که در آن جت اشکال با رفتن به واضحترین تصویر ممکن است پیدا کنیم و یک نوع عمود بر ساختار. این مثل این است که پیدا کردن یک شکل های مختلف با باز کردن کوچکترین انواع ماتروشکا عروسک” کیم اضافه شده است.

این یک دستاورد عظیم برای EHT تیم.

“سال گذشته ما می تواند در حال حاضر اولین تصویر از سایه یک سیاه چاله” گفت: از صندلی های EHT همکاری هیئت مدیره آنتون Zensus. “در حال حاضر ما می بینیم غیر منتظره و تغییرات در شکل جت در 3C 279 و ما در حال انجام نشده است. به عنوان ما گفت: در سال گذشته: این فقط آغاز است.”

ادامه مطلب: ستاره شناسان فقط منتشر شد یک تصویر بی سابقه ای از یک جت تیراندازی از یک سیاه چاله [علم Alert]

بیشتر در سیاه چاله تصویر: دانشمندان به تازگی منتشر شد اولین تصویر از یک سیاه چاله

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>