دانشمندان انتشار مهندسی ژنتیک پروانه برای اولین بار

این diamondback بید یک آفت. آن را می خورد و انواع محصولات کشاورزی است اما تا حد زیادی مقاوم به حشره کش ها و در نتیجه بیش از 5 میلیارد دلار ضرر و زیان هر سال است.

که به زودی می تواند به تغییر هر چند به عنوان یک تیم بین المللی از محققان ایجاد کرده است یک سویه از مهندسی ژنتیک diamondback پروانه است که می تواند به سرکوب جمعیت آفات در راه سازگار با محیط زیست — و آنها فقط منتشر شد آنها را به وحشی برای اولین بار.

برای مطالعه منتشر شده روز شنبه در مجله Frontiers در مهندسی زیستی و بیوتکنولوژیمحققان مهندسی پروانه به طوری که زمانی که مردان از فشار جفت با زنان وحشی زن و فرزندان می میرند طول کاترپیلار زندگی صحنه است.

فرزندان پسر را برای زنده ماندن و همسر با باقی مانده پروانه زن, تکرار چرخه با فرزندان خود را تا زمانی که جمعیت کلی کاهش می یابد.

“تحقیقات ما بر اساس استریل حشرات روش برای مدیریت حشرات است که توسعه داده شد در 1950s” پژوهشگر آنتونی شلتون از دانشگاه کرنل در انتشار اخبار گفت:, و اضافه کرد که “با استفاده از مهندسی ژنتیک است که به سادگی یک روش موثر تر برای رسیدن به همان پایان است.”

قبل از انتشار اصلاح حشرات به وحشی, محققان مشخص شده آنها را با پودر فلورسنت. این تیم اجازه به آهنگ پروانه به ببینید که چگونه آنها می خواهم رفتار در رابطه با وحشی خود را به همتایان و آنها خوشحال با آنچه که آنها را دیدم.

“زمانی که منتشر شد به یک زمینه خود محدود نر حشرات رفتار مشابه به خود را غیر اصلاح همتایان نظر از عوامل که مربوط به آینده خود برنامه در حفاظت از محصول مانند بقا و فاصله سفر” شلتون گفت: در انتشار اخبار.

البته انتشار هر گونه تغییرات ژنتیکی ارگانیسم به وحشی به ارمغان می آورد با آن کشت و نگرانی. معرفی یک تغییر گونه ها می تواند برخی پیش بینی نشده تاثیر بر گونه های خود را و یا بیشتر اکوسیستم.

اما شلتون به عقب رانده در برابر آن.

“چه منحصر به فرد در مورد این تکنولوژی آن است که گونه های خاص به طوری که منتشر diamondback نر پروانه تنها mate با زن diamondback پروانه و نه بر دیگر موجودات مفید در این زمینه مانند گرده یا مفید کنترل بیولوژیکی حشرات” شلتون گفت فوتوریسم.

“این فن آوری را نمی خواهد از بین بردن آفت گونه از آنجا که این ژن از بین می رود از محیط زیست پس از چند نسل” شلتون اضافه شده است. “Diamondback پروانه ادامه خواهد داد برای زنده ماندن در زمینه های دیگر و در میزبان های وحشی.”

ادامه مطلب: انتشار برای اولین بار از مهندسی ژنتیک بید می تواند نوید دوران جدید حفاظت از محصول [مرز]

بیشتر در مهندسی ژنتیک: ژن-هک پشه محققان در حال مبارزه در میان خود

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im