دانشمندان پیش بینی همه گیر خواهد شد مجموعه ای از دانش آموزان برای سال

مدرسه

با این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور مدارس را تعطیل و راه اندازی آنلاین, محققان گمان می کنند که دانش آموزان به احتمال زیاد خواهد شد مجموعه ای را برای سال.

در حالی که هیچ کس می دانم دقیق در دراز مدت اثرات برای مدت زمان طولانی سیمی گزارش می دهد که در گذشته مدرسه خاموش شدن ناگهانی ناشی از بلایای طبیعی و یا شیوع بیماری های ویروسی منجر به کمتر, دانشجویان فارغ التحصیل, درآمد, درجه, و یا پیدا کردن کار. و اگر سابقه هر گونه شاخص آن خواهد شد دانش آموزان فقیر از جوامع محروم که بیشتر رنج می برند.

کلاس خطوط

ثروتمند دانش آموزان مراجعه کننده به خوبی بودجه مدارس خصوصی هستند احتمال بیشتری برای دریافت یک روز پر ارزش از کلاس های آنلاین. اما این تنها مورد در حدود ده درصد از ایالات متحده مدارس دولتی سیمی گزارش. در ضمن معلمان در عامل مناطق می گویند دانش آموزان خود هستند فقط تا یک ساعت از آموزش و پرورش در هر روز.

“متاسفانه آن را در دسته پژوهش های تجربی تایید آشکار” سام سیمز یک محقق در موسسه UCL آموزش و پرورش گفت: سیمی. “هنگامی که مردم اصلا به آنها نمی آموزند به همان اندازه و دیگر آنها را در مدرسه برای بیشتر آنها نمی یاد.”

عوارض جانبی

حتی از کنار با لينک مستقيم موانع از دانش آموزان از دست دادن دسترسی فیزیکی کلاس درس, محققان در حال تلاش برای کشف کردن تاثیر روانی همه گیر خواهد شد که دانش آموزان مجبور به ماندن در خانه در طول شکل گیری دوره کودکی خود.

“وجود دارد در حال رشد و نمو تفاوت از نظر چگونه کودکان را تحت تاثیر غم و اندوه و از دست دادن و چگونه آنها آن را درک کنیم” ایالت لوئیزیانا مرکز علوم درمانی دانشگاه استاد شادی Osofsky گفت: سیمی.

ادامه مطلب: این است چگونه مدرسه shutdown تاثیر می گذارد کودکان برای سال های بسیاری [سیمی]

بیشتر در دیجیتال آموزش و پرورش: امریکا شل و ول پهنای باند اتحاد کارگران و دانش آموزان جدا شده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>