دانشمندان اندیشیدن گوری ضرب وشتم از صفر گرانش عمل جراحی

ارسال یک مریخ فضانورد درد و رنج یک اورژانس پزشکی بازگشت به زمین خواهد بود به طور موثر غیر ممکن است — بنابراین فضا در آینده مسافران ممکن است نجات بخش برای انجام اعمال جراحی در نزدیکی صفر گرانش در محیط فضا است.

که می تواند کثیف — و به طور بالقوه خطرناک — تلاش به عنوان نینا لوئیس Purvis, کارشناسی ارشد پژوهشگر در فضای پزشکی در کالج کینگ لندن می نویسد: در یک قطعه جدید برای این گفتگو.

ما در حال حاضر می دانیم که فضا نیست نوع در بدن انسان است. از سطوح خطرناک از تابش خورشیدی به تضعیف استخوان ها و عضلات و حتی یک سرماخوردگی می تواند تا پایان ساخت فضا مسافران زندگی پر از بدبختی است.

پشته نیاز به یک عمل جراحی در بالا از آن, و شما به دنبال در یک کثیف اتاق عمل. در صفر گرانش آزمایش بر روی حیوانات — شده است وجود دارد هرگز عمل جراحی بر روی انسان در فضا — دانشمندان تا به حال برای مقابله با برخی از سخت شرایط کار.

“یک مشکل بود که در طول عمل جراحی باز روده ها را شناور در اطراف مخدوش کردن نمای فولاد زمینه” Purvis نوشت. “برای مقابله با این فضا مسافران باید برای انتخاب کردن تکنیک های جراحی تهاجمی مانند جراحی میکروسکوپی ایده آل رخ می دهد در بيماران حفره های داخلی از طریق ایجاد برش کوچک و با استفاده از یک دوربین و ابزار است.”

دانشمندان در حال حاضر تست شده lacrosopic تکنیک های جراحی مانند این را در نزدیکی صفر گرانش محیط. آنها نگران هستند هر چند که فضانوردان نمی ممکن است قادر به دریافت بیش وحشت از انجام وحشتناک عمل جراحی بر روی جفت خدمه.

روده کنار قطرات خون را تا پایان برنامه یک خطر نه تنها به جراح اما افزایش خطر عفونت و همچنین. با توجه به Purvis, دانشمندان در حال تلاش برای مقابله با این موضوع را با بسته عمل حباب با یک جداگانه تامین هوا در داخل فضاپیما و خون-دفع فولاد ابزار.

این ابزار همچنین می تواند در نهایت تولید در فضا با استفاده از پرینتر 3D به جای schlepping آنها تمام راه را از زمین است.

یکی دیگر از sci-fi گزینه خواهد بود به روبات انجام عمل جراحی در فضا از طرف ما — یک عمل است که در حال حاضر دیده می شود مقدار متوسط از موفقیت پشت بر روی زمین است.

وجود دارد بسیاری از ما هنوز هم نمی دانم در مورد چه واقعیت های شرایط اضطراری در طول ماموریت به مریخ مستلزم. بهترین گزینه: انجام چند عمل جراحی در فضا به عنوان امکان پذیر است.

ادامه مطلب: از شناور جرات به ‘مهم’ خون – در اینجا این است که چگونه به انجام عمل جراحی در فضا [گفتگو]

بیشتر در فضا جراحی: در اینجا است که چرا ناسا می خواهد به چاپ 3D قلب انسان در فضا

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de