دانشمندان طرح 100 میلیون سلول به نقشه کامل 3D مغز موش

کامل Atlas

پس از سه سال کار یک تیم از دانشمندان علوم اعصاب ساخته شده کامل, نقشه سه بعدی از مغز موش که آنها می گویند می تواند یک gamechanger برای تحقیقات بیولوژیکی.

نقشه سوم و بلند پروازانه ترین مغز موش اطلس طراحی و توسعه توسط آلن موسسه علوم مغزی شامل مختصات 100 میلیون سلول های مغزی با توجه به تحقیقات پنج شنبه منتشر شده در مجله Cell. از آنجا که موش ها به طوری که معمولا استفاده می شود برای پژوهش های عصبی می تواند بسیار بهبود سرعت که در آن دانشمندان کشف اکتشافات جدید.

ابعاد جدید

به طور سنتی تجزیه و تحلیل یک حیوان مغز شامل اسکن کاغذ-برش های نازک و یا ضبط فعالیت عصبی را با چسباندن آن با پروب. با ارائه کامل نقشه مجازی محققان امید به کاهش بیشتر خسته کننده جنبه های عصبی آزمایش.

“اطلس بود واقعا لازم است منابع فعال است که این ایده بسیار از انجام مطالعات در مغز گسترده در سطح” آلن موسسه محقق نیک Steinmetz گفت: در آزادی مطبوعات. “هنگامی که شما در حال ضبط از صدها نفر از سایت های سراسر مغز است که به معرفی یک مقیاس جدید از بررسی است.”

زندگی نقشه

در حالی که این تکرار جدید جامع ترین مغز atlas به تاریخ این تیم امیدوار به نگه داشتن در حال توسعه آن را به عنوان آنها بیشتر بدانید.

“همانطور که می دانیم در حال حاضر اطلس باید در حال تحول و زندگی منابع چرا که ما به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد چگونه مغز سازمان است ما نیاز به به روز رسانی” آلن موسسه هستم جولی هریس گفت. “ساختمان اطلس در اتوماتیک بی طرفانه راه است که در آن زمینه است که به احتمال زیاد در حال حرکت است.”

ادامه مطلب: جدید, وضوح بالا, 3-D نقشه از کل مغز موش [آلن موسسه علوم مغزی]

بیشتر در نقشه مغز: ما باید ایجاد گسترده ترین نقشه از یک ارگانیسم مغز سیم کشی به تاریخ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>