دانشمندان ناسا مریخ پیدا کرده است شواهد باستان زندگی در مریخ

یک تیم بین المللی از astrobiologists ادعا می کنند که مولکولهای آلی کشف شده توسط ناسا مریخ نورد کنجکاوی مریخ می تواند شواهد حیات در مریخ است.

در یک مقاله منتشر شده در مجله Astrobiology, این تیم معتقد است که حضور “thiophenes” که ویژه ترکیبات موجود در زغال سنگ و نفت خام قارچ سفید پشت بر روی زمین می تواند نشانه ای از باستان زندگی در روی سیاره سرخ.

“ما شناسایی مسیرهای مختلف بیولوژیکی برای thiophenes که به نظر می رسد به احتمال زیاد بیشتر از مواد شیمیایی هستند اما ما هنوز نیاز به اثبات” دانشگاه ایالتی واشنگتن astrobiologist و سرب نویسنده خنجر Schulze-Makuch در بیانیه ای گفت.

این تیم اما, نمی, پریدن به هر گونه نتیجه گیری فقط رتبهدهی نشده است.

“اگر شما در پیدا کردن thiophenes بر روی زمین و سپس شما فکر می کنم آنها بیولوژیکی اما در مریخ, البته, بار, برای اثبات که باید کمی بالاتر” Shulze-Makuch اضافه شده است.

در حالی که thiophenes ساخته شده از دو زیستی ضروری عناصر کربن و گوگرد آن را هنوز هم بسیار ممکن است آنها کرده اید می تواند ایجاد شده در شهاب سنگ که اثرات گرما سولفات به درجه حرارت بالا — یک توضیح احتمالی این محققان همچنین با توجه به.

اگر این ترکیبات در واقع یک نشانه ای از زندگی آنها بوده است در نتیجه باکتری ها حدود سه میلیارد سال پیش شکستن سولفات — و یا معادل آن می توانست شکسته باکتری است.

اما دوباره آن را خیلی زود به نتیجه گیری.

کنجکاوی مریخ نورد تجزیه و تحلیل ترکیبات با شکستن آنها را به قطعات. آینده سازمان فضایی اروپا روزالیند فرانکلین rover, اما, می تواند پر کردن شکاف ها با آن مریخ مولکول آلی تجزیه و تحلیل (MOMA) که استفاده نمی کند همان مخرب روش به عنوان کنجکاوی.

چه Schulze-Makuch هیجان زده است که امکان پیدا کردن متفاوت نسبت سبک و سنگین ایزوتوپ در ترکیبات ناشی از ارگانیسم های شکستن عناصر و “یک ثبتشده سیگنال برای زندگی” با توجه به محقق.

“همانطور که کارل ساگان گفت:” ادعاهای فوق العاده ای نیاز به شواهد'” شولز-Makuch گفت. “من فکر می کنم اثبات خواهد واقعا نیاز است که ما در واقع ارسال و مردم وجود دارد و یک فضانورد به نظر می رسد از طریق یک میکروسکوپ و می بیند یک حرکت میکروب.”

ادامه مطلب: مولکولهای آلی کشف شده توسط کاوشگر کنجکاوی مطابق با اوایل زندگی در مریخ: مطالعه [دانشگاه]

بیشتر از روی کنجکاوی: ناسا مریخ Snaps با شکوه 1.8 میلیارد پیکسل پانوراما

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de