دانشمندان: جهش نسخه از Coronavirus ممکن است ضربه نیویورک, ایتالیا

دانشمندان گمان می برند که دلیل برخی از نقاط جهان ویران شد coronavirus همه گیر در حالی که دیگران قادر به مهار شیوع بیماری خود را این است که مناطق مختلف شده ضربه های مختلف جهش ویروس خود را.

یک تیم از موسسه تحقیقات باید به طور خاص به یک جهش خاص لقب D614G به عنوان یک ویژه-عفونی سویه از ویروس رویترز گزارش — و آنها می گویند آن را می تواند توضیح دهد که عظیم مرگ عوارض در نقاط از جمله شهر نیویورک و ایتالیا.

این جهش بود که قبلا شناخته شده به عنوان یکی از غالب اشکال coronavirus و مربوط به میزان بیشتری از انتقال اما در حال حاضر این تیم فکر می کند آنها می دانند که چرا آن را بسیار خطرناک است.

سطح coronavirus پوشش داده شده است در سنبله پروتئین است که کمک به آن را محکم بر روی یک سلول میزبان. معلوم می شود که D614G جهش می دهد این ویروس چهار تا پنج بار به عنوان بسیاری از خوشه. که باعث می شود آن را بسیار بیشتر احتمال دارد به آسیب میرسانند و آلوده بر روی یک سلول با توجه به تحقیقات به اشتراک گذاشته آنلاین تاریخ و زمان آخرین هفته است که در حال حاضر در انتظار بررسی دقیق. این مطالعه همچنین نشان داد که اضافه شدن خوشه کمک به نگه داشتن این ویروس دست نخورده آن را به عنوان شناور در داخل آن هاست.

“اطلاعات ما بسیار روشن این ویروس می شود بسیار با ثبات تر و با جهش” Scripps virologist Hyeryun چو گفت: در آزادی مطبوعات.

“ویروس ها با این جهش بیشتری بودند عفونی از کسانی که بدون جهش در سلول فرهنگ سیستم ما استفاده می شود” چو اضافه شده است.

آنچه که ناشناخته باقی می ماند در مورد D614G این است که آیا این باعث می شود بیشتر عفونت های شدید و یا اگر آن را مرگبارتر از گونه های دیگر از coronavirus. موسسه پژوهشگران هنوز نگاه به آن, رویترز , گزارش, اما برنامه ریزی برای انجام مطالعات بیشتر به زودی.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de