دانشمندان ممکن است به درک چرا جهان وجود دارد

جهانی عدم تعادل

دانشمندان فکر می کنم که آنها یک گام به سوی در نهایت درک یکی از بزرگترین اسرار جهان: چرا آن را در وهله اول وجود دارد.

زمانی که جهان غرب با آن ایجاد شده هر دو ضد ماده و ماده که از بین بردن هر یک از دیگر زمانی که آنها را ملاقات کند. پس چرا وجود دارد ماده به اندازه کافی از چپ به شکل تمام کهکشان ها و جهان خارج وجود دارد یک سوال کلیدی.

در حال حاضر علمی آمریکا گزارش می دهد که دانشمندان را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی نسبت به ارائه پاسخ.

چیدمان آن را با هم

این نظریه به نام leptogenesis, فرض میکند که انفجار بزرگ spewed تعداد گسترده ای از ذرات زیر اتمی به نام نوترينو. هنگامی که آن نوترينو در نهایت شکست از هم جدا leptogenesis نشان می دهد که آنها اتفاق افتاده است به شکل بیشتر در زمینه محصولات جانبی از ضد ماده هستند.

یافته های جدید در خارج از ژاپن Tokai به Kamioka (T2K) آزمایش شد منتشر شده در هفته گذشته در مجله طبیعتنیست شواهد قطعی از leptogenesis تئوری. اما انتظار بسیاری از پیگیری آزمایشات و تجزیه و تحلیل آن خواهد بود لازم به واقع را که اعلام SciAm گزارش می دهد که این یافته ها به نظر می رسد به شدت نشان می دهد که leptogenesis است به چیزی.

داده های گمشده

تیاو مطالعه نشان می دهد وجود دارد 95 درصد شانس که نوترينو شکستن به ناهموار نسبت ماده به ضد ماده یک اندازه گیری به نام نقض CP. که برای تلفن های موبایل قانع کننده اما آن را به اندازه کافی خوب نیست برای چنین اساسی در رمز و راز از جهان است.

“ما همین حالا تماس بگیرید و آن را کشف نشده است,” دانشگاه استونی بروک محقق و T2K عضو تیم چانگ Kee یونگ گفت SciAm.

ادامه مطلب: ضد ماده کشف نشان می دهد سرنخ در مورد جهان را آغاز [Scientific American]

بیشتر در نوترينو: تکان دهنده تحقیقات تهدید درک ما از ماده تاریک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>