دانشمندان: میدان مغناطیسی ممکن است خرد کل کهکشان ما

کیهانی سنگ شکن

در اولین روز از جهان, زمانی که کهکشان راه شیری بود کیهانی کودک و قدرتمند و میدان مغناطیسی ممکن است به طور جدی در توقف رشد آن است.

حداقل که با توجه به جدید شبیه سازی از دانشگاه کمبریج نشان می دهد که کهکشان ما خواهد بود به طور قابل توجهی بزرگتر از امروز بود و نبود unfathomably قدرتمند ازلی میدان مغناطیسی است که کمک به شکل دادن به جهان جدید دانشمند ، آن را عجیب و غریب کمی از تحقیقات اما یکی است که می تواند کمک به توضیح دهید که چگونه کهکشان ها وارد فعلی خود را در فرم.

رشد ناگهانی

در شبیه سازی از یک کهکشان راه شیری-کهکشان مانند تیم از اخترفیزیکدانان حذف اثرات میدان مغناطیسی و تماشای کهکشان رشد اضافی 45 درصد در دوره, با توجه به تحقیقات مشترک در preprint سرور ArXiv هفته گذشته است.

“این یک پارامتر بسیار مهم است که اغلب نادیده گرفته شده به دلیل آن است که بسیار سخت به درک از لحاظ تئوری” کمبریج محقق Sergio Martin-آلوارز گفته دانشمند جدید. “اما این تغییر می تواند به طور بالقوه همه چیز ما در مورد مراحل اولیه جهان حتی مدرن و روز.”

گرفتن شلوغ

این میدان مغناطیسی نیز می تواند توضیح دهد که چگونه سیاه چاله پرجرم درون آن باشد قادر به فرم در مرکز کهکشان ها مانند سیاه چاله Sagittarius A* در هسته کهکشان راه شیری است. اساسا خرد کردن کهکشان ها به سمت داخل می داده اند نوپای سیاه چاله ها تن از علوفه.

“اگر یک کهکشان متمرکز شده است و در مرکز آن” مارتین-آلوارز گفته دانشمند جدید, “شما باید بیشتر مواد برای تغذیه به یک سیاه چاله و بنابراین شما می توانید رشد جرم آن بسیار سریع است.”

ادامه مطلب: کهکشان راه شیری ممکن است منقبض شده توسط باستان میدان مغناطیسی [جدید دانشمند]

بیشتر در کهکشان راه شیری: ستاره شناسان: چیزی است که تاب کل کهکشان ما

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>