دانشمندان شراب و پنیر با استفاده از یک علف هرز مزاحم

گل Undertones

دانشمندان روسی ممکن است پیدا کرده اند بهترین استفاده ممکن است برای یک مهاجم گونه علف هرز در منطقه: با استفاده از آن به شراب و پنیر.

معلوم است که عصاره برگ از گل Bidens pilosaهمچنین به عنوان شناخته شده “مو beggarticks” است که بسیار موثر در شکستن پروتئین ها با توجه به تحقیقات منتشر شده در اوایل این ماه در مجله بین المللی علمی و فناوری تحقیقات. محققان بر این باورند این می تواند امیدوار کننده ابزار جدید برای صنعت پردازش مواد غذایی.

رژیم غذایی مبتنی بر گیاه

معلوم است که عصاره برگ حاوی آنزیم های مفید برای شراب و پنیر-روند ساخت به طوری که آن را نه یک جایگزین برای انگور یا شیر. اما آن چه در حال حاضر گیاهی جایگزین برای گران آنزیم های مورد استفاده در صنایع غذایی جنوب اورال خارجه دانشمندان دانشگاه گفت: در آزادی مطبوعات.

“وجود دارد یک سنت طولانی با استفاده از Bidens pilosa به عنوان یک دارو” ایرینا Porotoko رئیس SUSU وزارت صنایع غذایی و بیوتکنولوژی گفت: در انتشار. “با توجه به شیوع استفاده از آن در نظر ما بسیار مفید در آب و فرآوری شیر که در آن Bidens pilosa عصاره می تواند تبدیل به یک جایگزین برای بسیاری از مواد غذایی حیوانی آنزیم است.”

جدید Varietals

رفتن به جلو دانشمندان می خواهید به شکستن و حتی بیشتر بخش هایی از گیاه که ریشه در ایالات متحده بلکه در سراسر جهان به عنوان یک علف های هرز مهاجم.

در این مطالعه خاص محققان تنها نگاه آنزیم ها از این گیاه برگ — اما ساقه, ریشه و گل را ممکن است برای حتی بهتر از شراب و پنیر شب.

بیشتر بخوانید: دانشمندان شراب و پنیر با استفاده از علف های هرز [اورال جنوبی دانشگاه ایالتی]

بیشتر در مواد غذایی: شراب انگور تغییر نکرده خیلی ژنتیکی از رم باستان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de