دانشمندان امیدوار کننده ایده های جدید برای شکست Coronavirus

به منظور یافتن درمان های جدید برای COVID-19 دانشمندان در حال کاوش چگونه coronavirus تغییر سلول های انسان زمانی که آن را آلوده و سوء استفاده از آنها.

پزشکی virologists در دانشگاه فرانکفورت بیمارستان شده اند کشت سلول های SARS-CoV-2 از فوریه یادگیری به عنوان آنجا که آنها می توانند در مورد چگونه آنها را تحت تاثیر قرار, با توجه به دانشگاه گوته فرانکفورت آزادی مطبوعات. در حال حاضر آنها به شناسایی تعدادی از ترکیبات موجود در داروهای موجود از جمله سوخت و ساز بدن-مهار سرطان دارو WP1122 — که به نظر می رسد برای جلوگیری از coronavirus از بازتولید داخل یک میزبان.

این تیم را یافته بودند پنج شنبه منتشر شده در مجله طبیعت. با کسانی که در دست شرکت های دارویی در حال حاضر راه اندازی بالینی در تلاش برای توسعه دارویی جدید است که می تواند جلوگیری از ویروس کشنده.

برخی از ویروس ها نیروی سلول به اختصاص تمام منابع خود را به تان شدیدا از نسخه های این ویروس اما virologists یافت که SARS-CoV-2 طول می کشد کمتر از یک روش افراطی. به جای مصرف بیش از همه تولید پروتئین درون سلولی را افزایش می دهد مقدار زیادی از پروتئین های سلول, سنتز, و کمک می کند تا خود را به مازاد.

به عنوان یک نتیجه, تیم دریافتند که آنها می توانند جلوگیری از ویروسی تولید مثل با در نظر گرفتن بلوک های ساختمان پروتئین ها و تعدادی از ترکیبات که انجام ترفند.

“استفاده موفقیت آمیز از مواد هستند که اجزای در حال حاضر تایید شده مواد مخدر به مبارزه با SARS-CoV-2 یک فرصت بزرگ در مبارزه با ویروس” نویسنده سرب و فرانکفورت virologist Jindrich Cinatl گفت: در انتشار. “این مواد در حال حاضر به خوبی مشخص می شود و ما می دانیم که چگونه آنها قابل تحمل توسط بيمار. این است که چرا در حال حاضر وجود دارد یک جستجوی جهانی برای این نوع از مواد. در مسابقه در برابر زمان کار ما در حال حاضر می تواند سهم مهمی که به عنوان جهت وعده سریع ترین موفقیت است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>