دانشمندان رشد مینی بشر جگر پیوند آنها را به موش

در توسعه است که می تواند روزی کمک به بیماران در طولانی اهدا کننده عضو waitlists پزشکان موفق شده اند به رشد مینیاتوری انسان کبد از سلول های پوست.

پس از تحریک سلول های پوست را به سلول های بنیادی, پزشکان, پس از آن کاشته و آنها را به یک داربست برای کمک به آنها را رشد به جگر, معکوس گزارش شده است. دانشمندان سپس کاشته کسانی که جدید مینیاتوری انسان جگر به پنج موش که سلول های خود را از کبد برداشته به اتاق را برای دیدن چگونه به خوبی آنهایی که جدید کار کرده است.

به جگر شدند و هنوز هم عملکرد زمانی که محققان جدا موش ها چهار روز بعد هر چند همه موش ها را تجربه کرده بودند عوارض پزشکی مانند خون جریان مسائل با توجه به تحقیقات منتشر شده روز سه شنبه در مجله Cell Reports.

در حالی که چهار روز آزمایش در موش نیست همان تحقیقات پزشکی بر روی انسان این تیم پشت این مطالعه تشویق است که آنها می توانند روزی کمک به کوتاه شدن گاهی اوقات ضرب-انتظار طولانی بیماران تحمل برای دریافت مقدار مورد نیاز پیوند اعضا.

“من معتقدم که این یک گام بسیار مهم است چون ما می دانیم که می توان آن را انجام داده” Alejandro صوت-Gutiérrez یک پزشکی بازساختی محقق در دانشگاه پیتسبورگ گفت معکوس. “شما می توانید تمام ارگان ها است که می تواند تابعی از یک سلول پوست است.”

“دیدن که کمی انسان ارگان وجود دارد در داخل حیوانات — قهوه ای, به دنبال مانند یک کبد — که خیلی باحال بود,” صوت-Gutiérrez اضافه شده است. “این چیزی است که به نظر می رسد مانند کبد و توابع مانند کبد آمد از کسی سلول های پوست.”

صوت-Gutiérrez گفته معکوس است که حتی اگر کاملا کاربردی آزمایشگاه-رشد اندام هنوز هم در دهه های دور چیزی شبیه به این مینی ارگان ها هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد نجات بیماران نیازمند به پیوند با نگه داشتن بیماران زنده به عنوان آنها منتظر نوبت خود را برای گرفتن عضو از اهدا کننده.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>