دانشمندان ژن-هک سلول های انسانی به نوبه خود نامرئی

Active Camo

با سرهم بند با ژنتیک از سلول های انسان یک تیم از دانشمندان به آنها توانایی استتار.

برای انجام این کار آنها یک صفحه از ماهی مرکب را راهکار, جدید Atlas گزارش. به طور خاص آنها مهندسی سلول های انسانی برای تولید یک ماهی مرکب و پروتئین شناخته شده به عنوان reflectin که پراکند نور برای ایجاد حس شفافیت یا رنگین کمان.

نه تنها آن است که عجیب و غریب, پارتی, ترفند, اما بدانند چگونه به ژن-هک صفات خاص به سلول های انسان می دهد دانشمندان یک خیابان جدید برای کشف چگونه زمینه ژنتیک در واقع کار می کند.

مرد نامرئی

آن خواهد بود جالب برای دیدن این پژوهش هموار کردن راه برای ژن-هک انسان با قدرت نامرئی — اما متاسفانه این چیزی است که در این پژوهش مورد است. بلکه دانشگاه کالیفرنیا در ارواین biomolecular مهندسین پشت این مطالعه کنم خود ژن-روش هک می تواند منجر به سبک جدید-پراکندگی مواد با توجه به تحقیقات منتشر شده روز سه شنبه در مجله Nature Communications.

یا حتی گسترده تر این تحقیقات نشان می دهد دانشمندان با بررسی دیگر صفات ژنتیکی می تواند خود را تقلید روش ارائه وسیله ای برای استفاده از سلول های انسان به عنوان یک نوع از مهندسی زیستی گودال ماسهبازی.

بیولوژیکی گودال ماسهبازی

که گودال ماسهبازی می تواند اثبات مفید به عنوان ارواین تیم موفق به دریافت سلول های انسانی به طور کامل ادغام ساختارهای تولید reflectin پروتئین است. در واقع ژن-هک به طور کامل در زمان نگه دارید.

“از طریق كمي فاز ميکروسکوپ ما قادر به تعیین ساختار پروتئین های مختلفی ویژگی های نوری در مقایسه با زمانی که به داخل سيتوپلاسم سلول های” ارواین محقق Alon Gorodetsky گفت جدید اطلس “در عبارت دیگر آنها رفتار نوری تقریبا به عنوان آنها را در خود بومی cephalopod leucophores.”

ادامه مطلب: راز ماهی مرکب نامرئی استفاده می شود به نوبه خود سلول های انسانی شفاف [جدید اطلس]

بیشتر در ژن-نرم: Astrobiologist: ما باید ژن-هک جدید صفات به مریخ مهاجران

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net