دانشمندان ژن-هک بز را داروی ضد سرطان در شیر خود

به منظور رانندگی کردن هزینه های بالای سرطان, داروها, دارویی موسسه تحقیقات تصمیم به سعی کنید چیزی جدید: اصلاح ژنتیکی بز برای تولید مواد مخدر به جای استفاده از یک آزمایشگاه است.

ژن-هک بز می تواند تولید داروی سرطانی cetuximab در شیر, New Scientist گزارش. این دارو که در درجه اول مورد استفاده برای درمان سرطان کولورکتال اما نیز استفاده شده است که برای ریه و سرطان های دیگر, می تواند هزینه بیش از $13,000 هر ماه بدون بیمه. با تولید انبوه این دارو در بز دانشمندان امیدوارند برای درمان به مراتب بیشتر مقرون به صرفه و قابل دسترس برای کسانی که به آن نیاز دارید.

“این خیلی بیشتر اقتصادی را cetuximab در حیوانات چون غدد پستانی می تواند به تولید مقادیر زیادی از پروتئین” Götz Laible دانشمند برجسته تحقیقاتی در نیوزیلند دولت متعلق به موسسه AgResearch گفت جدید دانشمند.

او افزود که رانندگی کردن هزینه ها برای هر دو تولید کنندگان و بیماران مبتلا به سرطان است “راننده اصلی برای تحقیقات ما.”

Cetuximab گران است به دلیل آن است نه صرفا تولید شده در آزمایشگاه. پروتئین در ساختار شیمیایی بسیار پیچیده ای است که شرکت های دارویی بیولوژیکی با استفاده از ماشین آلات در خصوص اصلاح کشت موس سلول به بوسیله اسباب گردنده آن را به جای — آهسته و پرهزینه روند.

در حالی که Laible و تیم خود را به اشتراک گذاشته تحقیقات آنلاین در هفته گذشته نشان می دهد که بز می تواند تولید کند بسیار-افزایش مقدار مواد مخدر از آنها هنوز تست اینکه آیا شیر بز نسخه است که به عنوان خالص و موثر به عنوان دارو رشد در موش سلول.

اما اگر آن کار می کند, سرطان-درمان شیر بز می تواند مراقبت از سرطان به مراتب بیشتر قابل دسترس و مقرون به صرفه — نه به ذکر است portending آینده ای که در آن ژن-هک حیوانات می تواند بوسیله اسباب گردنده از دارو.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de