دانشمندان پیدا کردن شواهد باستان رودخانه در مریخ

یک تیم بین المللی از دانشمندان به شواهد جدیدی از رودخانه که جریان بر روی سطح مریخ میلیاردها سال پیش — یک کشف است که می تواند به ما بینش جدید به جستجو برای باستان زندگی در روی سیاره سرخ.

به عنوان مشخص شده در یک مطالعه منتشر شده امروز در مجله Nature Communications, دانشمندان تجزیه و تحلیل, جدید, تصاویر با وضوح بالا از دوربین HiRISE در هیئت مدیره NASA Mars Reconnaissance Orbiter.

“متاسفانه ما توانایی صعود به نگاه ظریف-مقیاس جزئیات اما شباهت قابل توجه به سنگ های رسوبی در زمین برگ های بسیار کمی به تخیل” منجر نویسنده فرانچسکو Salese از دانشگاه اوترخت در هلند در بیانیه ای گفت.

این تیم تبدیل تصاویر به 3D topographyical نقشه Hellas حوضه در مریخ یکی از بزرگترین تاثیر گودال های برخوردی در منظومه شمسی ما. آنها کشف کردند رسوب سپرده حدود 200 متر (656 فوت) ارتفاع تقریبا دو برابر ارتفاع صخره های سفید دوور به عنوان دانشمند جدید اشاره و 1.5 کیلومتر (0.93 مایل) گسترده است.

“به شکل این 200-متر-ضخامت رسوبات ما نیاز شرایط که مورد نیاز یک محیط قادر به حفظ حجم قابل توجهی از آب مایع” Salese گفته دانشمند جدید.

محققان امیدوار هستند که این یافته می تواند به تقویت تحقیقات آینده به زندگی باستانی در مریخ.

“ما هرگز دیده می شود یک تابلو با این مقدار جزئیات در آن است که ما قطعا می گویند بسیار قدیمی” جوئل دیویس پژوهشگر فوق دکترا در موزه تاریخ طبیعی در لندن و همکاری نویسنده این مقاله در بیانیه ای گفت:. “این یک قطعه از پازل را در جستجو برای باستان زندگی در مریخ ارائه رمان بینش چقدر آب اشغال این باستان مناظر.”

یک مقدار زیادی از آب است.

“رودخانه ها است که با تشکیل این سنگ نیست فقط یک رویداد — آنها احتمالا فعال برای ده ها تا صدها هزار سال” دیویس در بیانیه ای گفت:.

چه مجاز این کشف جدید این است که برخی از باور نکردنی تکنولوژی هنوز هم در حال حاضر در مدار مریخ صدها میلیون کیلومتر دورتر از زمین است. مثلا دوربین روی ناسا مدارگرد مریخ است که قادر به گرفتن تصاویر از مریخ چشم انداز در یک قطعنامه از 25 سانتی متر (9.8 اینچ) در هر پیکسل از فاصله 400 متر (249 کیلومتر).

“در اینجا بر روی زمین سنگ های رسوبی استفاده شده است توسط زمین شناسان برای نسل به جای محدودیت در چه شرایطی بودند مانند در سیاره ما میلیونها یا حتی میلیاردها سال پیش توضیح داد:” co-نویسنده ویلیام مک ماهون در بیانیه ای.

“در حال حاضر ما این تکنولوژی برای گسترش این روش به یکی دیگر از, زمینی, سیاره, مریخ که میزبان باستانی سنگ رسوبی رکورد است که گسترش و حتی بیشتر به عقب در زمان از خود ما” مک ماهون اضافه شده است.

بیشتر بخوانید: یک رودخانه باستانی در مریخ ممکن است جریان برای 100.000 سال [جدید دانشمند]

بیشتر بر روی مریخ آب: ناسا نشان می دهد غول گرد و غبار منفجر مریخ آب به فضا

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net