دانشمندان شواهد جدید اروپا است آب عکسبرداری به فضا

سوپر جذب کننده

یک مطالعه جدید به رهبری توسط آژانس فضایی اروپا (ESA) شواهد جدیدی که ماه اروپا مشتری است که در واقع spouting plumes از آب را در فضا نشان می دهد یخی ماه می تواند نگه گسترده ای زیرسطحی اقیانوس ها — که برخی از محققان گمان می برند احتمالا بندر زندگی است.

ستاره شناسان طولانی نشان می دهد که یخ زده ماه نشت آب. در حال حاضر تجزیه و تحلیل جدید داده های جمع آوری شده توسط ESA را کاوشگر گالیله در سال 2000 آشنایی شواهد تازه که آن را واقعا است.

شیب پروتون

گالیله در بر داشت عجیب و غریب شیب در ثبت پروتون مثبت ذرات در نزدیکی اروپا. مطالعات قبلی پیشنهاد شیب باعث شد ماه خود را پنهان آشکارساز بر روی این فضاپیما است.

اما جدید ESA-چراغ مطالعه منتشر شده در مجله تحقیقات ژئوفیزیک نامه در اواخر ماه گذشته در یک توضیح برای عدم ثبت پروتون: Plumes از آب عکسبرداری به فضا می تواند اخلال در ماه جو نازک و اخلال در میدان مغناطیسی در این منطقه با توجه به محاسباتی جدید مدل.

آبدار

یخی ماه است و ستاره شناسان هیجان زده است. وجود آب plumes می تواند نقطه نسبت به یک راه ممکن است در داخل به مطالعه این اقیانوس زیر و حتی کاوشگر آنها را برای شواهدی از حیات فرازمینی.

در واقع ESA در حال برنامه ریزی بعدی آن پرواز از مشتری یخی قمر به عنوان به زودی به عنوان 2029 به عنوان بخشی از آن “آب” (JUpiter یخی قمر اکسپلورر) ماموریت. اکسپلورر را صرف سه سال تمام به مطالعه مشتری و بزرگترین قمر از جمله اروپا.

ادامه مطلب: شواهد جدید از آبکی plumes در ماه اروپا مشتری [آژانس فضایی اروپا]

بیشتر در اروپا: رئیس دانشگاه پیش بینی کرد “بالاتر اشکال زندگی” در اروپا

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>