دانشمندان پیدا کردن ارتباط بین کمبود ویتامین و COVID مرگ و میر

یک تیم از محققان در دانشگاه ایست آنجلیا در انگلیس پیدا کرده اند ارتباط بین سطح پایین ویتامین D و COVID-19 میزان مرگ و میر در سراسر اروپا و علوم هشدار گزارش شده است.

“ما اعتقاد داریم که ما می تواند توصیه مکمل ویتامین D برای محافظت در برابر سارس-CoV2 عفونت” نتیجه گیری و در عین حال-به-می شود-کارشناسی کاغذ. “گروه های آسیب پذیر از جمعیت برای COVID-19 نیز که دارای بیشترین کمبود در ویتامین D.”

این پژوهش به طور مفصل در یک preprint مطالعه آپلود بایگانی تحقیقات مربع در ماه گذشته نشان داد که سطح ویتامین D در میان شهروندان از 20 کشور در اروپا “به شدت” با میزان مرگ و میر ناشی از COVID-19.

این مهم است به یاد داشته باشید هر چند که همبستگی معنی نیست که علت و معلول. آن را به سادگی بیش از حد زود به بگویید اگر وجود دارد یک ارتباط علیتی و اگر بالا بردن سطح ویتامین D می تواند کمک به مردم برای بهبود یافتن از این ویروس مرگبار است. قرار داده و آن را احتمالا خیلی زود برای سلامت پزشکان توصیه می شود مکمل های ویتامین.

با این وجود تقاضا برای ویتامین C و D افزایش یافت در طول شیوع بیماری است. با این حال تحلیلگران بر این باورند که از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق مردم شده اند quarantining داخل خانه با دسترسی محدود به ایمنی-تقویت نور خورشید.

اما تحقیقات قبلی می تواند کمک به زیر خط دار خط یک لینک مهم بین این دو است. مطالعات قبلی نشان داده اند که افزایش سطح ویتامین D اگر دچار کمبود می تواند به کاهش خطر ابتلا به شایع دیگر عفونت های تنفسی از جمله آنفلوآنزا و سل علم هشدار اشاره می کند.

انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS) توصیه مردم به 10 میکروگرم ویتامین D یک روز “از آنجا که شما ممکن است گرفتن به اندازه کافی ویتامین D از نور خورشید اگر شما در داخل خانه بیشتر از روز” با توجه به خدمات وب سایت.

“شده اند وجود دارد برخی از گزارش های خبری در مورد ویتامین D و کاهش خطر ابتلا به کروناویروس” یک NHS به روز رسانی در coronavirus می خواند. “با این حال هیچ مدرکی وجود ندارد که این مورد است.”

ادامه مطلب: COVID-19 مرگ و میر هستند که مربوط به کمبود ویتامین D. در اینجا آنچه که به معنی

بیشتر در مورد این ویروس: کارشناسان: احتمالا افراد نیست در واقع ابتلا به COVID دوباره

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>