دانشمندان هوابرد Coronavirus شناور در ووهان بیمارستان

چینی دانشمندان شواهد جدیدی که coronavirus می تواند از طریق هوا در هوابرد قطرات نیویورک تایمز گزارش.

عنوان عنوان دقیق در یک مقاله منتشر شده در مجله طبیعت در روز دوشنبه دانشمندان از دانشگاه ووهان و هنگ کنگ در بر داشت viral RNA ویروس شناور در مناطق مختلف از دو ووهان بیمارستان در طی شیوع قدمت آن به فوریه و مارس.

آنها دریافتند که سطح غلظت ویروس RNA در ذرات معلق در هوا بسیار پایین بود در انزوا بخش و تهویه اتاق بیمار — اما بالا در “بيماران توالت مناطق” با توجه به این مقاله است. هیچ شواهدی از ویروس پیدا شد در یک سوپر مارکت ها و ساختمان های مسکونی محققان نیز مورد بررسی قرار گرفت.

پیدا کردن شواهد ژنتیکی این ویروس در ذرات آئروسل نمی قطعی به این معنی است که عفونی coronavirus معطل می تواند در هوا — اما آن را نیز معنا نیست که وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی.

“اگر چه ما نمی تاسیس عفونت این ویروس شناسایی شده در این مناطق بیمارستان, ما پیشنهاد می کنیم که SARS-CoV-2 ممکن است بالقوه برای انتقال از طریق ذرات معلق در هوا” می خواند کاغذ.

خبر خوب این است که این تحقیقات با پشتیبانی از این ایده است که ما در حال حاضر راه های موثر برای حفظ سطح غلظت پایین در داخل بيمارستان.

“نتایج ما نشان می دهد که تهویه اتاق به فضای باز و آزاد مایع محافظ پوشاک و استفاده مناسب و ضدعفونی توالت مناطق می تواند به طور موثر محدود کردن غلظت SARS-CoV-2 RNA در ذرات معلق در هوا,” دانشمندان نوشت.

مقاله برجسته یک بحث بر سر اینکه چگونه این ویروس گسترش می یابد. سازمان بهداشت جهانی تا کنون ادعا کرده است که این ویروس عمدتا از طریق گسترش می یابد قطرات بزرگتر که به زمین سقوط نسبتا به سرعت و از طریق سطوح آلوده.

اما دیگران استدلال کرده اند که این ویروس می تواند از طریق ذرات آئروسل است که می تواند به برنامه به عنوان به خوبی.

“کسانی که در حال رفتن به ماندن در هوا شناور در اطراف به مدت حداقل دو ساعت” Linsey Marr, استاد مهندسی محیط زیست در ویرجینیا بود که درگیر در تحقیق و گفت: بار. “آن را به شدت نشان می دهد که وجود دارد بالقوه برای انتقال هوابرد.”

اصلی غذای آماده از این مطالعه این است که در حالی که دانشمندان نمی تواند پیدا کردن قابل توجهی اثری از ویروس در تهویه و فضاهای باز فضاهای محدود مانند حمام و سرویس بهداشتی می باشد که این ویروس گسترش می یابد.

“من فکر می کنم آن می افزاید: شواهد خوبی برای جلوگیری از ازدحام” Marr اضافه شده است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>