دانشمندان مبارزه برنامه ای برای انتشار ژن-هک پشه در TX, FL

پرواز Pretties!

در طول دو سال آینده این شرکت زیست فناوری Oxitec برنامه ای برای انتشار میلیون ها نفر از اصلاح شده ژنتیکی پشه ها در فلوریدا و تگزاس در تلاش برای متوقف کردن گسترش بیماری هایی مانند تب دانگ و Zika.

ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) است در حال حاضر این طرح را تایید اما یک گروه از زیست شناسان محیط زیست, bioethicists و پایداری محققان می نویسد: در یک مقاله برای گفتگو است که آنها نگران عدم نظارت برای تلاش به طور موثر هک اکوسیستم.

تلاش مشکوک

در تئوری انتشار ژن-هک پشه ها به وحشی معتبر است راه برای کشتن و یا کاهش جمعیت های محلی: مهندسی استریل نژاد از حشرات دانشمندان می تواند به شدت کاهش می دهد تعدادی از اشکالات دنیا در نسل بعدی.

مفهوم کار کرده است در یک محیط آزمایشگاهی. اما زمانی که مقامات در برزیل سعی کردم آن را برای واقعی طرح گزارش چشمگیری نتیجه معکوس — افزایش فوق العاده انعطاف پذیر ژنتیکی ارقام.

نگه داشتن سازمان دیده بان

دانشمندان نوشت: در این گفتگو که آنها نگران سازمان حفاظت محیط زیست نیست تحمیل تقریبا به اندازه کافی قوی اقدامات برای نظارت بر Oxitec را آزمایش و جلوگیری از ناخواسته پایین دست آسیب به اکوسیستم محلی. آنها برای اقدامات خاص از جمله منبع باز رجیستری برای اصلاح شده ژنتیکی موجودات زنده طراحی شده برای تکثیر در طبیعت برای کمک به دانشمندان در درک بهتر چه خبر است.

“مهندسی ژنتیک ارائه می دهد فرصت بی سابقه ای برای انسان ها به تغییر شکل اساسی در ساختار بیولوژیکی جهان” آنها نوشت. “در عین حال به پیشرفت های جدید در رمزگشایی ژنتیکی و ژن ویرایش ظهور با سرعت و شور و شوق های زیست محیطی سیستم های آنها می تواند تغییر باقی می ماند بسیار پیچیده و understudied.”

ادامه مطلب: اصلاح شده ژنتیکی پشه ها می شود منتشر شده در فلوریدا و تگزاس آغاز تابستان امسال – گلوله نقره ای یا پریدن تفنگ ؟ [گفتگو]

بیشتر در ژن-هک پشه ها: ژن-هک پشه محققان در حال مبارزه در میان خود

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de