دانشمندان چشم مریخ در زیر زمین در جستجوی زندگی بیگانه

جستجو برای حال و روز زندگی در مریخ است تا حرارت. و دلیل خوب: بهبود دانش از مریخ زمین شناسی تنوع و تاریخ یک درک بهتر از زندگی در محیط های افراطی در اینجا بر روی زمینو یک تمرکز شدید در حساس زندگی-تشخیص روش های اندازه گیری همه بانکها و مریخ و زندگی, شکار, دادن دانشمندان دلیل بیشتر به فکر می کنم که آنها فقط ممکن است پیدا کردن چیزی.

هنوز این موضوع از زندگی در مریخ خواسته های جدید مفاهیم علمی و دانش در مورد که در آن به کاوش در سیاره سرخ و چه برای اندازه گیری.

مرتبط: جستجوی زندگی در مریخ (عکس جدول زمانی)

Astrobiologists و دیگر کارشناسان و پنجه برخی از این مسائل در ماه نوامبر گذشته در یک کنفرانس ملی غار و کارست موسسه تحقیقاتی در کارلس بد, New Mexico.

در این جلسه در دستور کار بود بحث در مورد چگونه به بهترین آزمون برای extant زندگی در مریخ با یا بدون بهره گیری از سیستم های جمع آوری. این سیستم شامل یک پیچیده و گران مریخ نمونه-بازگشت تلاش است که رسما آغاز تابستان امسال با راه اندازی ناسا مریخ در 2020 رور.

زمین شناسی محیط

ls there life on Mars today? It's a credible query in search of an answer, said Michael Meyer, lead scientist for NASA's Mars Exploration Program at agency headquarters.

ls وجود زندگی در مریخ امروز ؟ آن را معتبر پرس و جو در جستجوی پاسخ گفت: Michael Meyer, رهبری, دانشمند ناسا برای مریخ برنامه اکتشاف در مقر آژانس. (اعتبار تصویر: باربارا دیوید)

شرکت کنندگان در کنفرانس به طور کلی موافقت کردند که بهترین مکان برای extant مریخ زندگی در اعماق زیرسطحی غارها و نمک و یخ.

در حالی که از سرما خشک سطح مریخ با آن سخت تابش محیط زیستاست که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود غیرقابل سکونت های زیرسطحی شده است فرض شود قابل دوام و عمر طولانی قابل سکونت, محیط, محافظت از مجازات سطح شرایط مریخ و یک محل که در آن آب می تواند پایدار است.

Vlada Stamenković تحقیقات دانشمند ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا کالیفرنیا حمایت زیرزمینی رویکرد در این کنفرانس است.

“سطح مریخ بسیار اکسید کننده تابش-سنگین محیط زیست که در آن آب مایع نیست واقعا پایدار برای یک مقدار طولانی از زمان” Stamenković گفت. “این بدترین محل را برای زندگی در سایت بر روی مریخ است. آب های زیرزمینی ممکن است تنها زیستگاه برای extant زندگی در مریخاگر آن را هنوز هم امروز وجود دارد.”

به این منظور Stamenković مشخص شده در این نشست دو بالقوه مریخ کاوشگر ماموریت: فرار و زندگی: کلید شناسایی & In-situ اکتشاف (افسانه شمال اروپا) و TH2OR (انتقالی H2O شناسایی) کوچک تاثیر-کاوشگر پلت فرم است که از راه دور حس و مطالعه مایع زیرسطحی آب های زیرزمینی از طریق فرکانس پایین امواج الکترومغناطیسی. (Stamenković است TH2OR محقق اصلی.)

گدازه لوله ورودی غار

در طول سال ها محققان کشف گودال گودال های برخوردی بر سطح مریخ است. این ویژگی ها مکان های که در آن سقف یک گدازه لوله تا حدی فرو ریخت و ایجاد یک “پنجره سقفی.”

محققان در این نشست با اشاره به این که مریخ-گردان فضاپیمای باری متعدد بالقوه غار ورودی. محافظ زیرزمینی به عنوان آنها می تواند لوله گدازه نخست میکروبی املاک و مستغلات در مریخ ؟

در اینجا بر روی زمین غار کاوش دانشمندان جمع آوری مدارک و شواهد از فعالیت میکروبی در قالب بيوفيلم لجن و گل و microbially یا ناشی از رسوب مواد معدنی است. شرایط در غارها محققان پیدا کرده اند به طور معمول بسیار متفاوت بیشتر سازگار و خوش خیم تر از سطح.

مرتبط با: عکس,: مریخ غارها و لوله گدازه

An international group of experts recently met in Carlsbad, New Mexico, to discuss what's next in the effort to determine if life has been, or is now, resident on the Red Planet.

یک گروه بین المللی از کارشناسان به تازگی در حفرههای جدید مکزیک برای بحث در مورد آنچه در آینده در تلاش برای تعیین اگر زندگی شده است و یا در حال حاضر ساکن در سیاره سرخ. (اعتبار تصویر: باربارا دیوید)

نظام انتخاباتی

“این بسیار برای من روشن است که بسیار وجود دارد که باید انجام شود به دنبال extant زندگی و قطعا منقرض زندگی در انواع محیط های در مریخ” گفت: پنی بوستون مشاور ارشد علوم ادغام در مرکز تحقیقات Ames ناسا در Mountain View, California.

به عنوان زیستشناس نجومی بوستون بوده است “cave diver” برای برخی از 25 سال است. “من فکر می کنم همه ما می دانیم که وجود دارد نه فقط یک راه برای رفتن” به جستجو برای حیات در مریخ, او گفت: Space.com.

“نظر شخصی خود من این است که آن زمان به خط تا ماموریت با آنچه در جامعه شاهد از نظر بازگشت سرمایه در مقابل دشواری دسترسی به هر گونه خاص محیط زیست” بوستون گفت. “در آن نشان داده شده است که با مریخ یک کمپین به طور سیستماتیک به دنبال آب و در حال حاضر کاوشگر دیگر جنبه های habitability را به همراه داشت مقدار زیادی از علم است.”

و غارها نیست به عنوان خطرناک به کشف به عنوان برخی از مردم فکر می کنم او اضافه شده است.

“من فکر می کنم مردم اغلب leery از این ایده چرا که آنها ممکن است فکر می کنم از غارها به عنوان معادن. معادن خطرناک هستند چرا که ما به تازگی ساخته شده آن معادن و آنها shored با ساختار انسان” بوستون گفت.

“اما در مورد غارهای طبیعی آنها را به حال زمین شناسی دوره های طولانی از زمان برای ایجاد ثبات در,” او اضافه شده است. “این احتمالا بیشتر احتمال دارد که یک کلیسای جامع در حال رفتن به سقوط شما از یک غار طبیعی. وجود دارد برخی از موارد استثنا به این است. بدیهی است که غارهای زیبا لرزه های فعال منطقه شما می خواهم که بیشتر leery.”

مرتبط با: باستانی مریخ می تواند حمایت کرده اند زندگی (عکس)

“هوا آشکار” biosignature

غارها برخی از هیجان انگیز ترین محیط در جستجوی نشانه هایی از گذشته و حال زندگی در مریخ گفت: Kevin وبستر یک دانشمند محقق در موسسه علوم سیاره ای در توسان آریزونا.

وبستر در حال مطالعه غار هوا به عنوان یک biosignatureبه دنبال به غلظت ردیابی گازهای در غارها او اندازه گیری در سراسر ایالات متحده است.

زمانی که فکر کردن در مورد غارها در مریخیک بیولوژیکی امضا می آیند ممکن است در قالب حذف رنگ راکتيو قطعات از فضای وبستر توضیح داد. محققان چندین نامزد برای گدازه لوله غارها در مریخ و در ادامه آنها را تشخیص دهد. اکتشاف و اندازه گیری از غار هوا در مریخ ممکن است به دنبال از طریق و یا از راه دور و یا به معنی در نقطه روش, او گفت:.

The Small High-Impact Energy Landing Device (SHIELD) is a proposed new technology for inexpensively bringing small payloads to the Martian surface.

کوچک بالا تاثیر انرژی فرود دستگاه (سپر) یک پیشنهاد از تکنولوژی های جدید برای ارزان آوردن کوچک بر روی کامپیوتر کاربر از سطح مریخ. (اعتبار تصویر: JPL/Corby زباله)

چگونه ممکن است در زندگی عامل

Biosignatures در هوا ارائه یک راه برای جستجوی زندگی می کند که بستگی به ژنتیک “اما چیزی که به اندازه کافی گسترده به نحوه زندگی ممکن است عامل حتی اگر آن را نمی کند سهم ما همان بیوشیمی” وبستر گفت.

بنابراین مریخ غارها باید دنبال وبستر گفت.

“من صرف زمان من در تلاش برای توسعه یک خاص biosignature که مردم ممکن است استفاده از جستجو برای زندگی” وبستر گفت: Space.com. “من در تلاش برای درک اینکه چگونه غار هوایی متفاوت است که از جو زمین و به همین دلیل ما ممکن است بخواهید به نگاهی است که در مریخ. من عاشق دیدن راه های جدید برای پیدا کردن زندگی است. که واقعا هیجان انگیز و در ورید از آنچه که من انجام شده است.”

لئونارد دیوید نویسنده کتاب ماه راش: این فضای جدید مسابقه” منتشر شده توسط نشنال جئوگرافیک در ماه مه سال 2019. دیرین نویسنده Space.com دیوید بوده است گزارش در فضای صنعت برای بیش از پنج دهه است. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im