دانشمندان پنهان سرطان-شکار Nanorobots به عنوان سلول های خون

به منظور پیدا کردن و درمان تومورهای سرطانی, یک تیم از دانشمندان در حال کار بر روی یک مهاجم رویکرد جدید است که شامل گروهی از کوچک سرطان-کشتن روبات ها است.

ایده این است برای تزریق nanobots که طراحی شده به نگاه و سفر مانند سلول های سفید خون به بیمار رگ ها و حرکت آنها را در اطراف در داخل بدن با آهن ربا قوی.

“چشم انداز ما این بود برای ایجاد نسل بعدی خودرو به صورت کم تهاجمی قلب و عروق است که می تواند رسیدن به حتی بافت های عمیق تر در داخل بدن با حتی سخت تر است مسیرهای دسترسی از آنچه که قبلا ممکن است” Metin Sitti مدیر فیزیکی هوش در موسسه ماکس پلانک جامعه گفت: در آزادی مطبوعات.

این روبات با روکش نیکل و طلا فیلم و همچنین به عنوان ضد سرطان داروها با توجه به تحقیقات منتشر شده روز شنبه در مجله علم رباتیک. در طرف دیگر خاص مولکولهای زیستی که اجازه روبات شناسایی انواع مختلف سلول است. اگر آنها نقطه یک سلول سرطانی آنها به سرعت می تواند خود را رها دارو حمل بار.

“با استفاده از میدان مغناطیسی ما میکرو روبات می تواند حرکت بالادست از طریق یک شبیه سازی رگ های خونی است که به چالش کشیدن به دلیل قوی جریان خون و متراکم سلولی محیط زیست” ماکس پلانک جامعه محقق یونس Alapan گفت: در آزادی مطبوعات. “هیچ یک از زمان میکرو روبات می تواند مقاومت در برابر این جریان است.”

اما این تیم می گوید آن را هنوز هم خواهد بود یک مدت طولانی قبل از آنها در واقع می تواند تست روبات ها در انسان است. به خصوص به این دلیل که تکنیک های آنها استفاده می شود به تماشای و هدایت روبات از طریق یک رگ مصنوعی در آزمایشگاه کار نمی کند در بدن انسان — آنها نیاز به توسعه یک راه برای در واقع مسیر ربات ازدحام در داخل یک شخص ،

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de