دانشمندان کشف یک ماهی مرکب می توانید ویرایش خود را در کد ژنتیکی

شاخک حساس, هک

نسل بعدی ژنتیک پزشکی ممکن است با الهام از عجیب ژنتیکی ترفند که یک گونه ماهی مرکب با استفاده از ویرایش خود ژنوم در پرواز است.

Longfin inshore ماهی مرکب می توانید ویرایش RNA در داخل آن سلول های عصبی سیمی گزارش این معنی است که آن می تواند به شدت تغییر رفتار زیستی آن ماشین آلات به عنوان مورد نیاز — شاید به کمک حیوانات به سرعت در حال انطباق با محیط های جدید. آن را عجیب و غریب کشف و یک است که به طور بالقوه می تواند منجر به بهتر ژنتیکی درمان برای انسان است.

ترفند شسته و رفته

محققان از دریایی بیولوژیکی آزمایشگاهی دریافتند که ماهی مرکب تغییر RNA در آن آکسون به جای DNA در درون خود هسته, با توجه به تحقیقات منتشر شده روز دوشنبه در مجله اسیدهای نوکلئیک پژوهش. تا کنون این تنها حیوانی شناخته شده است به انجام این کار.

“RNA ویرایش توسط جهنم خیلی امن تر از DNA ویرایش” محقق جاشوا روزنتال گفت: سیمی. “اگر شما به اشتباه RNA فقط تبدیل می شود و از بین می رود.”

مرموز انطباق

به دلیل آن اتفاق می افتد در خارج از هسته RNA ویرایش خواهد بود بهبود بیش, مدرن ژنتیک, درمان سیمی گزارش. به ژن-هک یک بیمار با CRISPR جدید اطلاعات ژنتیکی نیاز به نقض نه تنها یک غشای سلول بلکه غشاء که هسته سلول برای رسیدن به DNA است.

اما از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از پزشکان شروع به استفاده از longfin inshore ماهی مرکب عجیب و غریب ژن-هک روی مردم است. در حال حاضر محققان هنوز حتی مطمئن نیست دقیقا به همین دلیل این ماهی مرکب تغییر ژن های آن.

ادامه مطلب: ماهی مرکب’ ژن-ویرایش ابرقدرت ممکن است باز کردن انسان, درمان [سیمی]

بیشتر در ژن-نرم: جورج کلیسا به ما گفت که چرا او را از لیست فوق بشری ژن هک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de