دانشمندان کشف پروتئین در یک شهاب سنگ

منشاء فرا زمینی

برای اولین بار دانشمندان یک پروتئین کامل مولکول در یک شهاب سنگ — و آنها بسیار مطمئن شوید که آن را نمی آمد از زمین است.

پس از تجزیه و تحلیل نمونه ها از شهاب سنگ Acfer 086 یک تیم از محققان از دانشگاه هاروارد و شرکت های زیست فناوری پیچیده و شرکت Bruker علمی دریافتند که پروتئین بلوک های ساختمان از نظر شیمیایی از زمینی پروتئین است. به عنوان آنها در نوشتن در تحقیقات خود که با آنها به اشتراک گذاشته شده در ArXiv در روز شنبه “این اولین گزارش از یک پروتئین از هر زمینی منبع.”

شیمی 101

یک پروتئین است که یک مولکول آلی ساخته شده از بلوک های ساختمانی به نام اسید آمینه. این یک انرژی بالا منبع سوخت و همچنین باعث می شود تا بسیاری از ماشین آلات در داخل سلول های بیولوژیکی. دانشمندان برای اولین بار دریافتند اسیدهای آمینه — یا حداقل اسید آمینه مانند مولکول در فضا سال پیش و دیگر مولکول های مهم برای زندگی بیولوژیکی نیز تبدیل شده است.

محققان می گویند که پس از آن زنجیره ای از اسیدهای آمینه نیز خال خال شده است اما هیچ کدام بزرگ و یا سازمان یافته به اندازه کافی در نظر گرفته شود یک پروتئین کامل است.

مفهوم ضمنی این

مقاله — که هنوز به رفتن را از طریق علمی بررسی می شود و یا چاپ شده در یک مجله علمی — تقویت این فرضیه که اثرات شهاب سنگ می تواند کمک به توسعه از زندگی بر روی زمین است. این امکان وجود دارد که برخی از مولکول ها یا ترکیبات لازم برای زندگی به ظهور و رشد تحویل داده شد از طریق بمباران سنگ فضایی.

چه آن را تائید نمی کند این است که وجود حیات فرازمینی وجود دارد. تحقیق نمی کند تعیین که در آن عجیب و غریب این پروتئین از آمد و یا چگونه آن را تشکیل می — دانشمندان فقط با اعتماد به نفس آن نیست از اینجا آمده است.

بیشتر در فضای مولکول: ناسا می گوید این نشان از بلوک های ساختمان از زندگی در سقوط شهاب سنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im