دانشمندان کشف “عجیب و غریب” اشک به شکل ستاره

یک تیم از ستاره شناسان کشف کرده اند عجیب و غریب ستاره است که نوسان در یک الگوی ریتمیک — اما تنها در یک طرف باعث نیروهای گرانشی به تحریف آن را به شکل اشک.

“ما شناخته شده از لحاظ نظری است که ستاره هایی مثل این باید وجود داشته باشد پس از سال 1980 گفت:” استاد همین کرتز از دانشگاه مرکزی لنکشایر و همکاری نویسنده مقاله منتشر شده در طبیعت نجوم روز دوشنبه در بیانیه ای. “من شده است به دنبال یک ستاره شبیه به این برای نزدیک به 40 سال و در حال حاضر ما در نهایت در بر داشت.”

ستاره شناخته شده به عنوان HD74423 حدود 1.7 برابر جرم خورشید و خال خال شد حدود 1500 سال نوری از زمین — هنوز هم در محدوده کهکشان راه شیری — با استفاده از اطلاعات عمومی از ناسا سیاره-شکار تس ماهواره ای.

“آنچه که برای اولین بار توجه من بود و در واقع آن را از نظر شیمیایی عجیب و غریب ستاره” گفت: همکاری نویسنده سیمون مورفی از سیدنی موسسه نجوم در دانشگاه سیدنی در این بیانیه است. “ستاره مثل این معمولا نسبتا غنی با فلزات – اما این فلز ضعیف ساخت آن از یک نوع نادر از ستاره است.”

ستاره یافت شده برای نوسان در ریتم های مختلف و به درجات مختلف — از جمله خود ما خورشید است. ستاره شناسان گمان آنها ناشی از همرفت و میدان مغناطیسی و نیروهای داخل ستاره است.

در حالی که علل دقیق این ضربان متفاوت است این نوسانات معمولا مشاهده شده در همه طرف از ستاره. HD74423 اما داشت به تکان فقط در یک طرف آن قرمز کوتوله همراه با آن باعث می شود تا یک دودویی سیستم ستاره.

داشت به انجام چنین نزدیک رقص — یک مداری دوره فقط دو روز که بزرگتر ستاره است که تحریف شده و به شکل قطره اشک.

اخترشناسان گمان آن را نمی خواهد آخرین از نوع خود به کشف شود.

“ما انتظار می رود برای پیدا کردن بسیاری از پنهان در تس اطلاعات گفت: همکاری نویسنده Saul راپاپورت یک استاد در دانشگاه MIT.

ادامه مطلب: ستاره شناسان پیدا کرده اند عجیب و غریب یک نوع جدید از ستاره است که تنها پالس در یک طرف [علم Alert]

بیشتر در فضای عجیب و غریب مسائل: نظریه جدید می تواند توضیح دهد که سیارات فراخورشیدی با “تراکم پنبه آب نبات”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>