دانشمندان نشان می دهد انتقال از راه دور کوانتومی با استفاده از الکترون

انتقال از راه دور کوانتومی

یک تیم از محققان ادعا می کنند که زمانی انتقال از راه دور کوانتومی با استفاده از الکترون فرد.

کوانتومی, انتقال, و یا درهمتنيدگی کوانتومی اجازه می دهد تا ذرات به یکدیگر تاثیر می گذارد حتی اگر آنها از لحاظ فیزیکی متصل — یک پدیده پیش بینی شده توسط فیزیکدان مشهور آلبرت اینشتین.

به جای انتقال, مجلسی, از, علمی تخیلی, فیلم, quantum, انتقال, حمل و نقل اطلاعات به جای ماده است.

دانشمندان به تازگی نشان داده است که جفت فوتون — بدون جرم به ذرات بنیادی — می تواند شکل گرفتار qubits اساسی واحد اطلاعات کوانتومی. این کشف پیشنهاد کرد که این qubits می تواند به انتقال اطلاعات از طریق انتقال از راه دور کوانتومی.

الکترون Qubits

تحقیقات جدید, اما, علائم اولین بار همان نشان داده شده است با استفاده از افراد الکترون ها به شکل qubits.

“ما با ارائه شواهد برای ‘گرفتاری مبادله’ که در آن ما ایجاد درهمتنيدگی بين دو الکترون حتی اگر ذرات هرگز تعامل و ‘کوانتومی دروازه, انتقال,’ یک برنامه به طور بالقوه مفید روش برای محاسبات کوانتومی با استفاده از انتقال” جان Nichol استادیار فیزیک در دانشگاه روچستر همکاری نویسنده این مقاله جدید منتشر شده در طبیعت ارتباطات این هفته در بیانیه ای گفت. “کار ما نشان می دهد که این می تواند انجام شود حتی بدون فوتون.”

اطلاعات کمپرسی

اجازه دادن الکترون به استفاده از مکانیک کوانتومی تعاملات بیش از یک راه دور و بدون لمس کردن می تواند انقلابی در توسعه کامپیوترهای کوانتومی. پس از همه, نیمه هادی ها در داخل کامپیوتر های معمولی با استفاده از الکترون ها برای انتقال اطلاعات است.

“الکترون فرد امیدوار کننده qubits به دلیل تعامل آنها را به راحتی با هر یک از دیگر و فردی الکترون qubits در نیمه هادی ها نیز مقیاس پذیر” Nichol گفت.

اما عبور از این اطلاعات بیش از مسافت های طولانی تر باقی می ماند به عنوان یک مانع بزرگ. “قابل اعتماد ایجاد راه دور برهمکنش بین الکترون های ضروری برای محاسبات کوانتومی,” Nichol اضافه شده است.

ادامه مطلب: است, انتقال ممکن است ؟ بله در دنیای کوانتوم [دانشگاه روچستر]

بیشتر بر انتقال از راه دور کوانتومی: دانشمندان در حال ساخت یک کوانتومی Teleporter بر اساس سیاه چاله ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net