دانشمندان ایجاد موتور جت طراحی شده توسط تنها برق

هوای پاک

یک نمونه موتور جت می تواند حرکت خود را بدون استفاده از هر گونه سوخت های فسیلی به طور بالقوه هموار کردن راه برای خنثی مسافرت هوایی.

دستگاه کمپرس هوا و ionizes آن با مایکروویو تولید پلاسما که کشش آن را به جلو با توجه به تحقیقات منتشر شده روز سه شنبه در مجله AIP Advances. این بدان معناست که هواپیما ممکن است روزی پرواز فقط با استفاده از برق و هوا در اطراف آنها به عنوان سوخت.

پوسته پوسته شدن

وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن بین یک اثبات مفهوم نمونه و نصب موتور در یک هواپیما. اما نمونه اولیه بود و قادر به راه اندازی یک کیلوگرم فولاد توپ 24 میلی متر به هوا. که همان محوری متناسب با مقیاس به عنوان یک معمولی موتور جت.

“نتایج ما نشان داد که مانند یک موتور جت بر اساس مایکروویو هوا پلاسما می تواند به طور بالقوه یک جایگزین مناسب برای متعارف سوخت فسیلی موتور جت” محقق و دانشگاه ووهان مهندس جو تانگ گفت: در آزادی مطبوعات.

جت هوا

مسافرت هوایی نشان دهنده کوچک اما نمی ناچیز بخش عامل تغییر آب و هوا. نیویورک تایمز در گزارش سپتامبر که هوایی تجاری است مسئول 2.5 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای — هر چند که مانع جت های نظامی.

“انگیزه کار ما این است که برای کمک به حل گرمایش جهانی مشکلات با توجه به انسان استفاده از سوخت های فسیلی در موتورهای احتراق به قدرت ماشین آلات مانند ماشین ها و هواپیماها” تانگ گفت: در انتشار. “وجود دارد بدون نیاز به سوخت های فسیلی با ما طراحی و بنابراین وجود دارد هیچ انتشار کربن به علت اثرات گلخانه ای و گرمایش جهانی است.”

ادامه مطلب: سوخت های فسیلی-رایگان پیشرانش جت با هوا و محیط [موسسه آمریکایی فیزیک]

بیشتر در جت نیروی محرکه: دریافت آماده برای کم هزینه موتورهای جت است که رسیدن به فضای بدون سوزاندن سوخت های فسیلی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>