دانشمندان: COVID-19 گسترش در سطح جهان برای ماه قبل از اینکه ما متوجه

دولت ایالات متحده نمی رسما تایید اولین مورد از COVID-19 تا 21 ژانویه. اما تحقیقات ژنتیکی جدید نشان می دهد که توسط آن می تواند در حال حاضر شده است برای هفته ها و شاید حتی ماه.

که جدول زمانی جدید مسابقات گزارش های موجود که اطلاعاتی ایالات متحده هشدار داد رهبران سیاسی همه گیر ممکن است بازگشت در ماه نوامبر است, اما آن را دشوار است برای تعیین دقیق روز یا حتی ماه که coronavirus رسیده متحده با توجه به سی ان ان.

“همه این ایده ها در مورد تلاش برای پیدا کردن یک بیمار صفر بی معنی هستند چرا که بسیاری از بیمار صفر” فرانسوا Balloux یک متخصص ژنتیک در دانشگاه کالج لندن گفت: سی ان ان.

Balloux تحقیقات منتشر شده در تنوع ژنتیکی و جهش از coronavirus در مجله عفونت و ژنتیک و تکامل در روز سه شنبه. این مطالعه تحت فشار قرار دادند در برابر این تصور که SARS-CoV-2 — که ویروس واقعی است که باعث COVID-19 — تا به حال جهش به یک مطلب تلخ فشار است.

به جای مطالعه به این نتیجه رسیدند که برخی از درجه ای از جهش است که انتظار می رود به عنوان ویروس تکثیر خود در یک میزبان و جهش شناسایی شده توسط محققان به شدت در حمایت از این فرضیه که آن شروع به آلوده کردن مردم در اواخر سال 2019.

“این ویروس در حال تغییر است اما این به خودی خود به این معنا نیست آن را بدتر” Balloux گفته سی ان ان.

در حالی که تحقیقات نشان می دهد که coronavirus پخش شد در آمریکا و اروپا و قبل از آن گزارش های رسمی ادعای آن را نیز مجددا که این ویروس به انسان در اواخر سال 2019 بی باک امیدوار است که جمعیت در حال حاضر در حال توسعه گله ایمنی.

“این قوانین هر سناریو فرض بر این است که SARS-CoV-2 ممکن است در گردش طولانی قبل از آن شناسایی شد و از این رو در حال حاضر آلوده نسبت زیادی از جمعیت” Balloux گفته سی ان ان. “هر کس امیدوار بودم که. من بیش از حد.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de