دانشمندان: Coronavirus به احتمال زیاد ترکیبی از دو ویروس های دیگر

محققان ممکن است در نهایت نمیفهمد چرا از آن شده است بسیار دشوار است برای گفتن که در آن coronavirus SARS-CoV-2 — باعث می شود که COVID-19 — آمد از درون قلمرو حیوانات.

در حالی که اکثر شواهد نشان می دهد که این ویروس در میان خفاش ها قبل از آلوده کردن مردم یک تجزیه و تحلیل ژنتیکی از آن هرگز شناسایی یک بازی کامل در میان خفاش شناخته شده بیماری است. در حال حاضر دانشمندان فکر می کنند که چون SARS-CoV-2 است که در واقع یک ژنتیک هیبرید, Ars Technica گزارش: به نظر می رسد نتیجه دو جداگانه ویروس ها که جابجا ژن در جایی در امتداد راه.

سطح SARS-CoV-2 خال خال با سنبله پروتئین است که به کمک آن چوب بر روی سلول های انسان مانند بیولوژیکی نوار چسب. در حالی که بقیه از کد ژنتیکی آن مسابقات یک بت ویروس بخشی از SAR-CoV-2 ژنوم است که ایجاد آن سنبله پروتئین نیست.

در عوض ژن مربوطه ظاهر می شود که از یک pangolin coronavirus با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله علم پیشرفت. در برخی از نقطه قبل از آلوده کردن انسان, محققان بر این باورند این دو coronaviruses درگیر در یک فرایند به نام نوترکیبی به ایجاد یک ترکیبی است که در حال حاضر باعث یک بیماری همه گیر در انسان در سراسر جهان است.

نوترکیبی می تواند رخ دهد بین دو نامربوط ویروس ها مانند یک بت و pangolin coronavirus — اگر آنها آلوده همان میزبان Ars Technica گزارش. یکی از ویروس های تلفن همراه ماشین آلات messes تا در حالی که تلاش برای تکثیر خود و دیگر ویروس طول می کشد بیش از قرار دادن آن ژنوم به بخشی-تکمیل شده رشته مواد ژنتیکی است.

از یک سو Ars Technica گزارش مطالعه توضیح می دهد که منشاء SARS-CoV-2 در شرایط طبیعی فرآیندهای بیولوژیکی کمک به کم ارزش کردن تئوری توطئه است که آن را مهندسی در آزمایشگاه.

اما آن را نیز نشان می دهد که سایر ارقام می تواند در خارج وجود دارد, تشکیل خود را در ادراک و فهم حیوانات میزبان — شوم امکان.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de