دانشمندان: Coronavirus منتشر شده است در ایالات متحده برای ماه

با توجه به تجزیه و تحلیل ژنتیکی توسط محاسباتی زیست شناس ترور بدفورد در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل coronavirus ممکن است گردش در واشنگتن بیش از شش هفته گذشته از واشنگتن پست گزارش.

این خبر پس از واشنگتن مقامات دولتی اعلام کرد چهار coronavirus مرگ و میر در دوشنبه آوردن مجموع در کشور به شش.

بدفورد تجزيه و تحليل دو نمونه: یکی از اولین فرد مبتلا به این ویروس در آمریکا که در سفر به Sonomish شهرستان از چین و اخیرا تشخیص داده شد بیمار که نمی, سفر به مناطقی است که شناخته شده است به توان و حذف.

بدفورد در نتیجه آمد و به عنوان یک شوک دوم “است که در یک شعبه در درخت تکاملی است که فرود می آید به طور مستقیم از [مورد اول],” بدفورد توضیح داده شده در یک شنبه جیر جیر.

“این به شدت نشان می دهد که وجود دارد شده است مرموز انتقال در واشنگتن طی 6 هفته” بدفورد به این نتیجه رسیدند. “من معتقدم که ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر شیوع قابل توجهی در ایالت واشنگتن بود که شناسایی شده تا در حال حاضر با توجه به محدود مورد نیاز به تعریف مستقیم سفر به چین است.”

بدفورد بستری در جدا کردن صدای جیر جیر که شباهت می تواند در نهایت صرف “تصادف” اما اشاره کرد که این خواهد بود که “بسیار بعید است.” به عبارت دیگر اگر آن را در واقع یک تصادف هر دو عفونت را مجبور به تواند ناشی از دو جداگانه معرفی ویروس آلوده مسافران به جای “جامعه” عفونت و یا فرد به فرد.

“این بسیار بعید است که دو ویروس ها که از خارج از ایالات متحده آمریکا به طور مستقل می رسند در همان منطقه جغرافیایی و ژنتیکی مرتبط مگر اینکه آنها در ارتباط بودند از:” استاد تکامل مولکولی در دانشگاه ادینبورگ اندرو Rambaut گفته نیویورک تایمز.

مهم آن توجه داشته باشید این است که تجزیه و تحلیل مقدماتی برای در حال حاضر و می تواند موضوع را تغییر دهید. نمایندگان برای مراکز کنترل بیماری ها و عفونت ها (CDC) در تماس با بدفورد به بحث در مورد اعتبار نتیجه گیری خود را. “این است که به دور از قطعی” ناشناس وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: پست.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im