دانشمندان: تغییر آب و هوا را دریافت کنید تا اندام خود را تعطیل

نارسایی ارگان

در سال های آینده تغییر آب و هوا گرم خواهد شد برخی از نقاط جهان بسیار است که صرفا به کار در خارج از منزل می تواند تبدیل به تهدید کننده زندگی.

مدل های جدید نشان می دهد که مگر گازهای گلخانه ای هستند reined در میلیون ها نفر از مردم — به خصوص در کشورهای در حال توسعه — را به معرض سطوح خطرناک از حرارت است که می تواند باعث استرس حرارتی, یک بیماری خطرناک است که می تواند باعث اندام خود را به shut down, اخبار بی بی سی گزارش می دهد. و با محل کار طرفداران خاموش و سنگین تر لباس های حفاظتی با توجه به همه گیر و حتی بیشتر مردم به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار.

فضای بخاری

متاسفانه تعویض تهویه مطبوع خود را به گرفتن برخی از امداد رسانی — در حال حاضر یک گزینه نیست در بسیاری از کشورهای در حال توسعه — تنها چیز بدتر با توجه به نامربوط U. N. گزارش منتشر شده در روز جمعه.

“اگر ما در برخورد با خنک کننده اشتباه ما اساسا طبخ خودمان” گابریل دریفوس مدیر خنک بهره وری برنامه در موسسه حکومت و توسعه پایدار گفت: در یک تماس را فشار دهید با حضور Earther.

علائم هشدار دهنده

علائم هشدار دهنده برای این وخیم آینده در حال حاضر می تواند در دیده می شود که پزشکان را برای درمان بیماران در آب و هوای گرمسیری با پوشیدن سنگین دنده محافظ دکتر جیمی لی, اورژانس, پزشکی, درمان COVID-19 بيمار در سنگاپور گفت BBC. به زودی, خطرناک گرم آن دسته از پزشکان صورت می تواند تبدیل به یک تجربه روزمره برای هر کس دیگری ،

“این تغییر آب و هوا خواهد بود بزرگتر هیولا و ما واقعا نیاز به یک تلاش هماهنگ شده در سراسر کشور به آماده شدن برای چه آمده است” لی گفت BBC. “اگر وجود دارد می تواند یک قیمت پرداخت می شود.”

ادامه مطلب: تغییر آب و هوا: تابستان می تواند تبدیل به بیش از حد گرم برای انسان’ [بی بی سی]

بیشتر در تغییر آب و هوا: گزارش روز قیامت نویسنده: زمین رهبران شکست خورده اند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de