دانشمندان: تغییر آب و هوا توسط چرخش بخش هایی از قطب جنوب سبز

شکوفه جلبک

یک تیم از زیست شناسان از دانشگاه کمبریج ایجاد اولین مقیاس نقشه از جلبک شکوفه در سراسر قطب جنوب — و تبدیل بخش هایی از قاره سبز است.

خیلی سبز که روشن رنگدانه ها می توان از فضا دیده می شود به عنوان دقیق در یک مطالعه جدید در مورد این کار منتشر شده در مجله Nature Communications امروز.

سبز در قطب جنوب

در حالی که این “برف جلبک ها” نمی آید به عنوان یک شگفتی دانشمندان بر این باورند که طیف وسیعی از شکوفه خواهد داد و با توجه به گرم شدن کره زمین. کامل و دقیق اثرات بیشتر جلبک ها در آب و هوای هر چند هنوز به طور کامل درک نشده است.

“من فکر می کنم ما بیشتر بزرگ شکوفه در آینده” منجر نویسنده اندرو خاکستری, استاد تحقیق در کمبریج گفت: نگهبان. “قبل از ما می دانیم که آیا این تاثیر زیادی روی کربن بودجه یا زیستی albedo ما نیاز به اجرای اعداد است.”

حذفی

بیشتر جلبک ها نیز می تواند یک اثر حذفی به عنوان تیره تر برف تکه های جذب بیشتر نور خورشید و اما تخمین می زند از این اثر در دسترس نیست و در عین حال با توجه به محققان.

این جلبک های سبز با استفاده از نور خورشید برای جذب دی اکسید کربن و انتشار اکسیژن یک فرایند است که به سرعت در حال افزایش بیش از حد سطوح نیتروژن و فسفر در دسترس هستند.

ادامه مطلب: تغییر آب و هوا توسط چرخش بخش هایی از قطب جنوب, سبز, دانشمندان می گویند [نگهبان]

بیشتر جلبک: روشن-قرمز “خون برف” است که در حال سقوط از آسمان در قطب جنوب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>