دانشمندان: تغییر آب و هوا در حال رفتن به در خورد اما نمی توان آن را آرماگدون

وسط زمین

یک مطالعه جدید خوب و خبر بد برای آینده این سیاره است.

اگر جوی سطح دی اکسید کربن دو برابر چیزهایی که احتمالا نمی توانید به عنوان بد به عنوان روز قیامت مطلق بدترین مورد پیش بینی برخی از دانشمندان ساخته شده اند — اما در همان زمان ما در حال حاضر پیچ محیط زیست بیش از حد برای بهترین مورد نتایج علمی آمریکا گزارش.

مطالعه “مهم ترین آب و هوا مقاله علمی که در چند سال” Texas A&M دانشگاه اندرو Dessler که کار نمی کند در تحقیقات گفت: SciAm.

پایین دست اثر

مطالعه منتشر شده در روز شنبه در مجله بررسی های ژئوفیزیکنمی کند پیش بینی آینده انتشار کربن — آن را هنوز هم تا به بشریت برای جلوگیری از سوزاندن سوخت های فسیلی اگر ما می خواهید برای زنده ماندن. به جای آن مدل چه مقدار درجه حرارت جهانی طلوع خواهد کرد به عنوان یک نتیجه از افزایش انتشار گازهای گلخانه ای.

این مطالعه به این نتیجه رسیدند که 66 درصد شانس زمین را حرارت توسط 4.9 به 7 درجه فارنهایت است. که هنوز هم ویرانگر برای تمدن جهانی و اکوسیستم اما نه کاملا به عنوان بد به عنوان برخی از ترسناک بینی.

پوشش ابر

یکی از بزرگترین تحولات بود که بدانند چگونه تغییر آب و هوا تاثیر ابرها SciAm گزارش که تکان دهنده مهم برای نگه داشتن این سیاره سرد است. اما Dessler می گوید که حد عالی رساندن این پیش بینی واقعا نقطه.

“این برای من روشن نیست چقدر ما را به دست آورید از کاهش عدم اطمینان” Dessler گفت SciAm. “آنچه این انجام داده است و به نظر من این است که آن را واقعا منتقل میشه از این سوالات در مورد فیزیک از سیستم آب و هوا به سوالات در مورد چگونه انسان رفتن به واکنش نشان می دهند به تغییر آب و هوا.”

ادامه مطلب: بدترین و بهترین سناریو برای گرم شدن کمتر, پیشگامانه, مطالعه می یابد [Scientific American]

بیشتر در آب و هوا تغییر: تغییر آب و هوا است که از بین بردن ابرها. بدون آنها زمین می سوزد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net