دانشمندان ادعا می کنند که دوباره زمین اول زندگی

خدا

یک تیم از دانشمندان بر این باورند که آنها دوباره فرآیندهای بیوشیمیایی است که باعث به اولین اشکال حیات بر روی زمین.

محققان از دانشگاه دویسبورگ-اسن دوباره شرایط سخت درون پوسته زمین به عنوان آن وجود داشته است برخی از 3.8 میلیارد سال پیش است که در آن آنها گمان می کنند زندگی آغاز شد. تحت آن شرایط آنها می گویند که آنها موفق به ایجاد و نابود کردن 1,500 کیسه های حباب مانند ساختارهای بیولوژیکی شبیه به غشای سلول — بیش از یک دوره دو هفته.

این کار شرح داده شده در کتاب این دو منتشر خواهد شد در ماه آینده می تواند ریختن حیاتی جدید نور را دقیقا چگونه زندگی شروع شد و توسعه یافته — اگر آن را نگه می دارد تا تحت بررسی علمی.

خدایان کینه توز

به عنوان آنها همچنان به تولید و از بین بردن کیسه مانند خدایان کینه توز دانشمندان می گویند برخی از نسل قادر به بهتر زنده ماندن سخت فشارها و ژئوشيميايی شرایط آنها قرار گرفتند. چرا که آنها تا به حال جذب برخی از مولکولهای زیستی را در غشاء که به آنها یک مزیت آنها می گویند به طور بالقوه نشان میدهد که چگونه ساختارهای بیولوژیکی برای اولین بار موفق به زنده ماندن.

“ما به این نتیجه رسیدند که این راه وزیکول قادر به جبران مخرب فشار” دویسبورگ-اسن شیمیدان مسیحی مایر گفت: در آزادی مطبوعات. “به عنوان یک استراتژی بقا اگر شما خواهد شد.”

Abiogenesis

اکنون پرسش این است که چگونه کوچک biomolecular تشکیل حباب در داخل پوسته زمین منجر به یک سیاره غنی از زندگی است. برای آن که دانشمندان اعتبار این فعالیت از سیاره خود را.

“ما شبیه سازی شده در زمان گذشت میلیاردها سال پیش” زمین شناسی اولریش شرایبر گفت: در آزادی “چنین وزیکول ممکن است تبدیل شده اند به اندازه کافی پایدار برای آمدن به سطح در طول فوران چشمه اب گرم.”

ادامه مطلب: پتانسیل آغاز زندگی شبیه سازی شده در آزمایشگاه [دانشگاه دویسبورگ-اسن]

بیشتر در اوایل زندگی: ممکن است ما فقط کشف اولین شواهد مستقیم از حیات بر روی زمین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de