دانشمندان ادعا می کنند روش جدید می تواند اندازه گیری آگاهی

یک تیم از دانشمندان می گوید که آنها در بر داشت یک راه برای اندازه گیری کمی هوشیاری یک کشف است که می تواند مفاهیم بزرگ برای درمان اغماء بیماران.

“این مهم است زیرا آن را نشان می دهد یک راه قابل اعتماد برای تعیین سطح خودآگاه انگیختگی با ضربه زدن به یک منطقه کوچک از مغز به جای بسیاری از بخش های مغز” موناش فیزیکدان و محقق Kavan مودی گفت: در آزادی مطبوعات. “همچنین نشان می دهد که وجود دارد این است که یک شاخص واضح و روشن از آگاه تحریک می کند که بستگی خاص محرک های خارجی است.”

یک تیم از دانشمندان دانشگاه موناش متمایز سیگنال های عصبی در بیداری و بیهوش مگس میوه با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله Physical Review پژوهش. مگس ها که معمولا استفاده می شود در تحقیقات بیولوژیکی به نظر می رسید به متفاوت سنجش سطح از آگاهی است که می توان برداشت تا در عصبی ضبط شده است.

اساسا پیچیدگی مگس’ سیگنال های عصبی شد و خود را به سطح خودآگاه انگیختگی. مگس ها که بیدار بودند تا به حال پیچیده تر فعالیت مغز نسبت به کسانی که تا به حال بیهوش شده است — و این سیگنال ها می تواند به ارائه جدید پایه برای آینده ضبط شده است.

کاوش آگاهی انسان بسیار پیچیده تر از یک میوه پرواز — پرواز مغز 100000 سلول در حالی که مغز انسان دارای 86 میلیارد — اما محققان امیدوارند که کار خود را در مقیاس به مطالعات انسانی نیز هست.

اگر این روش کار می کند بر روی انسان می تواند به پزشکان در یک راه جدید برای کاوشگر ذهن غیر پاسخگو بيماران در مراقبت از خود.

“این یک مشکل عمده در علوم اعصاب” مودی گفت: در آزادی “که در آن بسیار مهم است به افتراق بین بی رویشی بیماران و کسانی که مبتلا به یک بیماری است که در آن یک بیمار آگاه است اما نمی تواند حرکت کند و یا برقراری ارتباط شفاهی به دلیل فلج کامل از تقریبا تمام داوطلبانه عضلات در بدن است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>