دانشمندان می تواند به پرورش اعتماد بودن ‘انسان’

علوم ارتباطات می تواند به دست آوردن مخاطبان اعتماد دانشمندان نشان می دهد هنگامی که انسان خود را به سمت, با توجه به تحقیقات جدید.

محققان می گویند می توان آن را به عنوان ساده به عنوان با استفاده از “من” و اول شخص روایت برای کمک به ایجاد یک ارتباط شخصی با مخاطبان است.

به طور سنتی, دانشمندان ممکن است همیشه در نظر مخاطبان را ارزیابی و آنها را در هنگام به اشتراک گذاری حقایق تحقیقات خود می گوید: نويسنده مسئول SiSi Hu, فارغ التحصیل مربی و دستیار تحقیق در دانشگاه میسوری مدرسه روزنامه نگاری.

“…این دانشمند باید اعتماد مخاطبان به عنوان آنجا که مخاطبان تراست دانشمند با خود پیام است.”

“بسیاری از زمان های عمومی می داند چه دانشمند ارائه شده است به آنها اما هر فرد می داند در راه خود را” هو می گوید.

“بنابراین نیاز به یک حس درک متقابل—دانشمند باید اعتماد مخاطبان به عنوان آنجا که مخاطبان تراست دانشمند با خود پیام است.”

پس از تکمیل بررسی ادبیات از درک صحت این تیم را مناسب اقدامات مربوط به علوم ارتباطات است. بر اساس ادبیات موجود آنها ایجاد یک تئوری درک صحت در علوم ارتباطات: یک دانشمند است که کسی که با خود سیستم باور فراتر از نهادی وابستگی و پیام خود نشان دهنده آن ارزش.

شرکت کنندگان در مطالعه آزمایش تئوری تکمیل 19-سوال بررسی صحت. بررسی سوالات بر اساس شرح منتشر علوم گیاهی و پژوهشی گروه به طور تصادفی در روایت پیام در تلاش برای توضیح این پژوهش است.

گروه پیام شامل یک داستان برگرفته از زندگی واقعی و تجارب J. کریس و پیرس استاد در علوم زیستی تقسیم و یک محقق در Christopher S. پیوند زندگی مرکز علوم چگونه او علاقه مند شد و در علوم گیاهی.

محققان دریافتند که اگر یک دانشمند سهام این داستان از توسعه منشاء خود و یا مورد علاقه خود را در مورد این موضوع از طریق یک اول شخص روایت—بدون استفاده از نهادی وابستگی—مردم بیشتر تمایل به درک او و یا او را به عنوان معتبر. علاوه بر این اگر یک دانشمند تنها با استفاده از یک بازی اول شخص روایت مردم بیشتر تمایل به درک یک دانشمند به عنوان معتبر بر اساس احساس اتصال.

این تیم همچنین دریافتند روایت کیفیت درک شده صحت چین از نزدیک با ادبیات موجود در خیرخواهی و صداقت دو ویژگی های شخصیتی است که می تواند کمک به مخاطبان ایجاد اعتماد با فرد ارائه پیام.

“ما امیدواریم که یافته های ما ارائه خواهد شد برخی از حکمت و هدایت و ابزار است که دانشمندان می توانند با استفاده از به منظور افزایش ارتباطات خود را از تحقیقات خود را—که آن نیز در دسترس خواهد بود و اعتماد عمومی می گوید:” منجر نویسنده Lise Saffran, مدیر کارشناسی ارشد بهداشت عمومی برنامه در دانشکده بهداشت حرفه ای.

“مردم می خواهند بدانند که فرد در صحبت کردن به آنها است که یک انسان با ارزش خود را دارند و از نقطه نظر و پیام آنها را به اشتراک نشان دهنده آن ارزش ها.”

این مطالعه به نظر می رسد در مجله PLOS ONE. اضافی نویسندگان از دانشگاه میسوری و دانشگاه کلرادو.

بودجه آمد و از دانشگاه میسوری شورای پژوهشی. این مطالب صرفا به عهده نویسندگان بوده و لزوما نمایندگی رسمی دیدگاه های سازمان های مالی است.

منبع: دانشگاه میسوری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de