دانشمندان در ساخت موتور موشک طراحی شده توسط فزاینده انفجار

حلقه آتش

برای اولین بار دانشمندان یک آزمایش تجربی موتور موشک است که آنها می گویند می تواند تغییر راه ما راه اندازی فضاپیما است.

این موتور به نام یک چرخش انفجار موشک موتور میشود خود را از طریق یک سری مستمر از انفجار بسیار قوی با توجه به دانشگاه مرکزی فلوریدا آزادی مطبوعات. بر اساس آنچه محققان دریافتند آنها می گویند آن می تواند موشک های هم سبک تر و سازگار با محیط زیست دوستانه است.

انتظار تلاطم

ترفند این است به طور مداوم و با دقت تزریق گاز هیدروژن و اکسیژن به موتور به طوری که همیشه وجود دارد بیشتر سوخت برای سوزاندن هنگامی که چرخش انفجار می آید در اطراف با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده در مجله احتراق و شعله — یک کار سخت به دلیل انفجار سفر در پنج برابر سرعت صوت.

“ما باید به لحن اندازه جت انتشار سوخت به منظور افزایش اختلاط برای یک محلی هیدروژن-اکسیژن مخلوط” UCF مهندس کریم احمد گفت: در انتشار. “هنگامی که چرخش انفجار می آید برای این تازه مخلوط آن را هنوز هم پایدار است. چرا که اگر شما ترکیب مخلوط کمی آن را تمایل به deflagrate و یا رایت به آرامی به جای انفجار.”

بازبینی ایده های

چرخش انفجار موشک موتورهای ابتدا استدلال پشت در 1960s اما یک تیم از دانشگاه واشنگتن مهندسین نمیفهمد چگونه در صرفا نظری از نظر آنها می تواند یک کار در ماه فوریه.

اما هیچ کس قادر بوده است به یک آزمون تا به حال — لجستیکی کابوس به طور مداوم تغذیه انفجار با دقیق توازن درست از سوخت به حال مدت طولانی است که غیر قابل عبور.

ادامه مطلب: محققان توسعه پیشگامانه جدید موشک-نیروی محرکه سیستم [دانشگاه مرکزی فلوریدا]

بیشتر در موتور موشک: موشک جدید طراحی شده توسط یک حلقه ادبی انفجار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>