دانشمندان: فضانوردان می تواند در ساخت ماه پایه با استفاده از ادرار انسان استفاده

با همکاری آژانس فضایی اروپا (ESA) یک تیم از محققان اروپایی انجام داده اند ، عجیب و غریب ، آنها مخلوط اوره — ترکیب اصلی موجود در پستانداران ادرار — با مصالح از جمله سنگ ماه برای تست اگر ما می تواند یک روز استفاده فضانورد توالت برای ساخت یک قمری پایه.

اوره خود را عمل به عنوان یک “روان” — چیزهای که به ما اجازه می دهد به شکل دیگر مواد سخت تر به اشکال مختلف. در غیر معمول خود را آزمایش این تیم با استفاده از آنالوگ قمری سنگپوش یا سست ماه سنگ و مخلوط آن با اوره.

مزیت بزرگ: با استفاده از مواد محلی است خیلی آسان تر — و به طور چشمگیری ارزان تر از سقز سنگین ساخت و ساز تجهیزات از زمین است.

“به geopolymer بتن استفاده می شود که در ماه ایده این است به استفاده از آنچه در حال حاضر وجود دارد: سنگپوش و آب از یخ در حال حاضر در برخی از مناطق” رامون Pamies یک استاد در دانشگاه پلی تکنیک Cartagena, اسپانیا و همکاری نویسنده این مطالعه منتشر شده در مجله بهداشت ماه گذشته در بیانیه ای گفت.

“اما با این مطالعه ما را دیده اند که یک محصول زائد مانند ادرار از پرسنل که اشغال moon پایگاه همچنین می تواند استفاده شود” Pamies توضیح داد. “دو مولفه اصلی از ادرار آب و اوره یک مولکول است که اجازه می دهد تا هیدروژن اوراق قرضه به شکسته شود و در نتیجه باعث کاهش ویسکوزیته بسیاری از آبی مخلوط.”

با استفاده از یک چاپگر 3D, تیم فشرده Playdough مانند اشکال از ادرار بتن. چاپ 3D تبدیل به یکی از امیدوار کننده ترین راه برای ساخت سازه در دور سیاره ها از جمله ماه و مریخ.

پس از حرارت دادن آنها را تا دمای 80 درجه سانتیگراد (176 درجه فارنهایت) آنها یافت می شود که در نتیجه ساختار می تواند حمایت از وزنه های سنگین — حتی پس از هشت freeze-thaw cycles که شبیه سازی چندین روز و شب چرخه در سطح ماه.

اما هنوز هم وجود دارد یک جزئی مانع برای غلبه بر قبل از اینکه ما تصمیم به ساخت Urinetown بر روی ماه. “ما هنوز در حال بررسی چگونگی اوره خواهد بود استخراج شده از ادرار به عنوان ما در حال ارزیابی این که آیا این کار واقعا لازم است, زیرا شاید اجزای دیگر آن نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شکل geopolymer بتن” co-نویسنده آنا-لنا Kjøniksen استاد در Østfold دانشگاه گفت: در این بیانیه است.

ادامه مطلب: فضانوردان می تواند با استفاده از خود ادرار برای ساخت پایه ماه یک روز [Space.com]

بیشتر در 3D چاپ در ماه: روسیه در حال برنامه ریزی برای چاپ 3D یک ماه پایه

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>