دانشمندان نمی خرید Tech مدیر عامل “تئوری همه چیز”

کامپایل کردن کد

ماه گذشته Wolfram Research مدیر عامل Stephen Wolfram منتشر 448-صفحه کاغذ که او ادعا می کند ایجاد یک “مسیر به تئوری بنیادی فیزیک است.” در واقع Wolfram ادعا می کند که ایجاد یک تئوری برای همه چیز.

اما دانشمندان قانع نشده.

مسئله اصلی این است که ولفرام ایده های بیش از حد محاسباتی: آنها درمان جهان و قوانین فیزیک مانند یک کامپیوتر در حال اجرا خط کد دانشمندان گفته علمی آمریکا. در حال حاضر فیزیکدانان به نظر می رسد محتوای چسبیده به خود محاکمه و درست نظریه که آنها می گویند در حال دقیق تر از تنگستن است.

دو

ولفرام در واقع اولین ارائه ایده خود را در سال 2002 کتاب “یک نوع جدید از علم” بود که استقبال خوبی توسط مردم اما نمی نوسان فیزیک واقعی جامعه است.

“من فکر تقصیر خودم نیست که پس از انجام این 20 سال پیش” ولفرام گفت SciAm. “به نمایشگاه من هم تقصیر بعضی از مردم در فیزیک جامعه برای تلاش برای جلوگیری از این اتفاق 20 سال پیش. آنها موفق بودند.”

تکه های گم شده

در حالی که ولفرام را ادعا که ساده محاسباتی قوانین می تواند توصیف گسترده و پیچیدگی جهان است قانع کننده فیزیکدانان می گویند آن را توضیح نمی دهد بسیاری از آنچه آنها در مورد چگونه جهان کار می کند.

“تا کنون من هیچ نشانه ای که این می تواند انجام شود با استفاده از انواع ساده از [محاسباتی قوانین] حمایت Wolfram,” MIT فیزیکدان دانیل هارلو گفت SciAm. “موفقیت های او ادعا می کند در بهترین حالت کیفی است.”

ادامه مطلب: فیزیکدانان انتقاد استفان ولفرام را “تئوری همه چیز” [Scientific American]

بیشتر در فیزیک: Michio Kaku فکر می کند ما اثبات “نظریه همه چیز” در 2100

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>