دانشمندان نگران این جدید آنفولانزای خوکی فشار می تواند یکی دیگر از بیماری همه گیر

دانشمندان کشف جدید ویروس آنفلوانزا در خوک دوبله G4 که دارای پتانسیل برای انتقال بین انسان.

این ویروس حاوی ترکیبی از مواد ژنتیکی و علوم , گزارش از سویه های مختلف از جمله H1N1 فشار از سال 2009 همه گیر که به کشته شدن 12,000 آمریکایی است.

انسان بدون مصونیت ویروس جدید هر چند به نظر نمی رسد به شروع به پریدن کرد به بسیاری از انسان ها و در عین حال با توجه به یافته های دقیق در یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم امروز است.

“از اطلاعات ارائه شده به نظر می رسد که این یک ویروس آنفلوآنزای خوکی که آماده است به ظهور در انسان” ادوارد هلمز, یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه سیدنی بود که درگیر در تحقیقات گفت: علم. “واضح است که این وضعیت نیاز به نظارت بسیار نزدیک است.”

تیم مورد تجزیه و تحلیل تقریبا 30,000 بینی swags گرفته شده از خوک ها در 10 مختلف کشتارگاه های مختلف استان بین سال 2011 و سال 2018 است. آنها کشف 179 آنفولانزای خوکی ویروس ها با اکثریت بزرگی بودن G4 ویروس.

“G4 ویروس نشان داده است افزایش شدید پس از سال 2016 است و غالب ژنوتيپ در گردش در خوک های شناسایی شده در سراسر حداقل 10 استان” این مقاله را می خواند.

آنها همچنین توجه داشته باشید که این ویروس دارای “همه ضروری نشانه بودن بسیار اقتباس شده برای آلوده کردن انسان” و بنابراین باید تحت تقویت نظارت است.

با توجه به “افزایش بشر عفونت” نرخ این فرصت را برای “ویروس سازگاری در انسان” تا حد زیادی افزایش یافته و به همین دلیل “نگرانی که ممکن است نسل پاندمی ویروس” دانشمندان نوشت.

بسیاری از ویروس آنفلوانزا در واقع ساخته شده پرش از خوک به انسان به عنوان علم اشاره می کند اما اغلب نمی گسترش بین انسان ها است. محققان دریافتند پنج بشر مواردی از بیماری که مربوط به این نوع خاص از ویروس و دو نفر از آنها تا به حال همسایه ها که مطرح خوک.

کارشناسان در حال پاره در مورد اینکه آیا G4 ویروس منجر خواهد شد به بعد همه گیر. مارتا Nelson, یک زیست شناس تکاملی در ایالات متحده موسسه ملی بهداشت, مرکز بین المللی فوگارتی گفت: علم است که “این احتمال که این نوع خاص از رفتن به علت یک بیماری همه گیر کم است” اما اشاره کرد که “آنفلوانزا می تواند به ما.”

نلسون همچنین اشاره کرد که نمونه نیست به اندازه کافی بزرگ به یک “عکس فوری.”

“ما نیاز به آگاهی از این خطر به طوری که ما می توانید شروع به در نظر گرفتن اقدامات لازم برای جلوگیری از سرريز در حال حاضر در حالی که آن را هنوز هم در خوک” ملیندا Rostal یک دامپزشک اپیدمیولوژی و بیماری زئونوز متخصص در EcoHealth داد و گفت: معکوس.

“این مهم است که مردم بدانند و به یاد داشته باشید که ویروس آنفلوانزا را همچنان به علت بالقوه یک بیماری همه گیر و حتی به عنوان ما همچنان به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس,” Rostal اضافه شده است. “نتایج حاصل از این مطالعه باید پس از عمل توسط دامپزشکان و مقامات بهداشت عمومی در آسیا است و ما باید از آن آگاه است.”

“ما فقط نمی دانم یک بیماری همه گیر در حال رفتن به رخ می دهد تا damn thing رخ می دهد” رابرت وبستر بازنشسته آنفلوانزا محقق از St. Jude children’s Research Hospital گفت: علم. “این یکی آن را انجام دهید ؟ خدا می داند.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *