دانشمندان در حال ذخیره سازی انرژی با استفاده از Uneaten میوه

کالری بالا

یک تیم از مهندسین استرالیا است که به دنبال در یک مکان غیر معمول برای آینده ذخیره سازی انرژی: uneaten میوه.

یکی از چالش های عمده ای در تبدیل سوخت های فسیلی وابسته به زیرساخت های انرژی به چیزی پاک و پایدار این است که پیدا کردن راه های جدید برای ذخیره انرژی و رشد تعداد محققان به دنبال شده است به های زباله زیست محیطی به عنوان یک پاسخ ممکن با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله ذخیره سازی انرژی در ماه دسامبر. ساختمان در تحقیقات به باگاس و هندوانه دارابی لایه برداری و حتی خمیر کاغذ مهندسین در بر داشت یک راه برای ساخت ultracapacitors — بسیار پر انرژی دستگاه های ذخیره سازی — از jackfruit و دورین.

طبیعی و زیرساخت

به منظور استفاده از میوه و مهندسین تبدیل آن به یک aerogel که از نوع فوق سبک متخلخل مواد. برای انجام این کار, آنها برای اولین بار گرما تحت درمان و سپس یخ خشک اسفنجی غیر قابل خوردن هسته از هر دو jackfruit و دورین و سپس بازیگران اکسیدهای فلزی بر روی آنها را با توجه به مقاله پژوهشی.

در نتیجه کربن غنی aerogel که نگاهs مانند یک کاورنو تکه نان تست سوخته بود قادر به قابل اعتماد و بارها و بارها شارژ و تخلیه برق — اشاره به یک آینده که در آن ما ذخیره سازی انرژی بستگی دارد و کمتر بر روی باتری های ساخته شده از فلزات سمی و بیشتر در چاه پیر میوه.

اندازه خدمت

معلوم نیست چگونه این فرایند می تواند کوچک به ویژه پس از ultracapacitors وابسته به اندازه خود میوه.

اما در مقایسه با فرآیندهای برای مهار و ذخیره سازی انرژی است که ما امروز در محل درمان میوه هسته و استفاده از آنها به جای غیر قابل انکار خواهد بود پاک و پایدار است. آن را فقط یک ماده از figuring چگونه به آن را قرار داده به خوبی استفاده کنید.

بیشتر در ذخیره سازی انرژی: در اینجا چگونه برای ذخیره باد و انرژی خورشیدی فقط با استفاده از گرانش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im