دانشمندان در حال جاسوسی در جستجوهای گوگل به پیگیری Coronavirus

اطلاعات کاربر

معلوم می شود که تمام کسانی که از کوره در رفته جستجوهای گوگل مردم را هنگامی که آنها احساس بیمار می تواند اهرمی به عنوان یک ارزش عمومی بهداشت ابزار.

یک تیم از دانشمندان از دانشگاه هاروارد و دانشگاه کالج لندن نشان داده است که خوشه در جستجوهای گوگل برای علائم COVID-19 همزمان منظمی با شیوع نقاط با توجه به نظر قطعه در نیویورک تایمز توسط دانشمند داده ست Stephens-Davidowitz — یک سیستم است که می تواند کمک به کارشناسان بهداشت عمومی بهتر پیگیری, پیش بینی و مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس.

یکجا

برای روشن هیچ کس با خواندن خود را خاص جستجو. به جای این تیم را در پیشرفت تحقیقات مشترک در preprint سرور ArXivنشان می دهد که مجموع روند در گوگل جستجوهای مرتبط با COVID-19 شیوع است.

این یک تکنیک جدید: دانشمندان قبلا یک لینک بین جستجوهای گوگل و شیوع بیماری سفلیس. Stephens-Davidowitz همچنین نوشت که پزشکان نیز سعی در استفاده از گوگل داده به آهنگ آنفولانزای خوکی اما در این مورد داده بود بیش از حد کثیف به تواند مفید باشد چرا که مردم گوگلینگ علائم از ترس و نه از آنجا که آنها بیمار بودند.

بینش جدید

به ویژه در دانشگاه هاروارد و لندن محققان دریافتند ارتباط بین جستجو برای “من نمی توانم بوی” به عنوان یک مثال و شیوع کروناویروس که همسان برخی از کشورها’ داده های رسمی.

و در حالی که آن را به یک بیت از برون یابی که همبستگی فرضی می تواند کمک به مقامات بهداشت پیگیری و برنامه ریزی بهتر برای شیوع این بیماری در کشورهای با پر از لکه و یا داده های از دست رفته.

ادامه مطلب: گوگل جستجو می تواند کمک به ما برای پیدا کردن در حال ظهور Covid-19 شیوع [نیویورک تایمز]

بیشتر در بیماری ردیابی: سفلیس جستجوهای گوگل کمک مقامات دولتی پیش بینی موارد جدید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>