دانشمندان در حال چاپ و زندگی “Xenobots” از سلول های بیولوژیکی

آن را زنده!

دانشمندان کامپیوتر و زیست شناسان باید تیمی را برای ایجاد نوع جدیدی از زندگی ربات.

رشد یافته از سلول های بنیادی از قورباغه Xenopus laevisاین به اصطلاح xenobots نشان دهنده تلفیقی جدید از زندگی بیولوژیکی و رباتیک که مخالف هر نوع معمولی تعریف نیویورک تایمز گزارش. آنها تنها زندگی می کنند حدود یک هفته و به مراتب ساده تر — بیولوژیکی صحبت از موجودات دیگر اما آزمایشگاه رشد کرده و از قبل برنامه ریزی شده زندگی شکل نشان دهنده یک گام مهم در پیگیری از زندگی ماشین آلات.

طراح نوزادان

Xenobots که برای اولین بار به زندگی به ارمغان آورد در ژانویه نمی تواند تولید مثل. در عوض دانشمندان کامپیوتر برنامه آنها را در یک محیط مجازی و سپس چاپ 3D خلاقیت خود را در خارج از سلول های جنینی.

“ما شاهد تقریبا تولد جدید و انضباط مصنوعی موجودات” دانشگاه کلمبیا roboticist Hod Lipson بود که بخشی از تیم تحقیقاتی گفت: NYT. “من نمی دانم اگر این است که رباتیک یا جانورشناسی و یا چیز دیگری.”

فرم تابع

در حال حاضر xenobots بسیار محدود: آنها ندارد و سیستم عصبی یا بسیار دیگری در راه پیچیده زیست شناسی و رفتار خود را تعیین می شود خود را به شکل فیزیکی. مثلا NYT توصیف یک برف روب به شکل یکی است که می تواند رفت و برگشت تا ولگرد ذرات در آن ظرف پتری.

اما حتی اگر آنها ساده در حال حاضر xenobots یک دستاورد فوق العاده ای و نمایندگی جدید در زمینه علمی به نگه داشتن چشم در.

ادامه مطلب: دیدار با Xenobots مجازی موجودات به زندگی به ارمغان آورد [نیویورک تایمز]

بیشتر در xenobots: دانشمندان ساخت “اول زندگی روبات” از قورباغه سلول های بنیادی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>